Telexion s.r.o.

  • KLEIN Tools
 
 

Novinky

 
Protahovací pero sklolaminátove ve stojanu 8mm - 300m

Sklolaminátové protahovací pero ve stojanu délka 300m průměr 8mm, montážní očko na uchycení kabelu Váha 47 kg

 

11 580 Kč bez DPH

 

14 012 Kč s DPH
 
 
 
 
Kabel optický armovaný skelnými vlákny ANTIRODENT ARMED, 12 vláken SM 9/125, G.657A, CLT, MDPE, 6,3mm, 500N

ANTIRODENT PE CLT, optický kabel venkovní, ochrana proti hlod. (skel. vlákna), černý PE, d6,3mm, pev. v tahu 500N, vlákna v prim. ochraně 250µm, CLT, dielektrický, 12 vl. SM 9/125 G.657A, povolený r ohybu 125mm

 

16 Kč bez DPH

 

19 Kč s DPH
 
 
 
 
Těleso zářivkové pro LED trubice 2x 1200mm  IP65 průmyslové

Prachotěsné a voděodolné svítidlo, vhodné do vnitřních i venkovních prostor, určeno pro LED trubice 120cm 2 x 18W, krytí IP65, bez indukčního předřadníku a startéru. Těleso základny je z ABS plastu, které je odolné vůči mechanickému poškození, odolné prot

 

326 Kč bez DPH

 

394 Kč s DPH
 
 
 
 
Coupling LC OM4, MM duplex

Optická spojka OM4 LC duplexní určená na spojování optickách vláken ( pigtail - patchkabel, patch kabel-patchkabel ) s konektory typu LC určeno do optických van, zásuvek nebo rozvaděčů a podobně

 

52 Kč bez DPH

 

63 Kč s DPH
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, SC-LC OM3, 3m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

198 Kč bez DPH

 

240 Kč s DPH
 
 
 
 
SC Simplex Optická spojka MM OM4

Optická spojka OM4 SC simplexní určená na spojování optickách vláken ( pigtail - patchkabel, patch kabel-patchkabel ) s konektory typu SC určeno do optických van, zásuvek nebo rozvaděčů a podobně

 

28 Kč bez DPH

 

34 Kč s DPH
 
 
 
 
Kabel LEXI 4+2 žilový EZS stíněný (balení box 305m)

Kabel EZS stíněný (AL folie + lanko 7x0,2mm) drát 4 žíly 24AWG + dvě žíly 20AWG průměr pláště 5,2mm barvy vodičů červená, černá, bílá, žlutá. Napájecí vodiče červená, černá Možnost uložení na i pod omítku Barva pláště bíla měrky po "m" Balení v samoodvíje

 

7 Kč bez DPH

 

9 Kč s DPH
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, SC-SC OM4, 10m duplex

Patch kabel provedení OM4, LSZH 2mm Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty útlumů s výrobním číslem

 

524 Kč bez DPH

 

634 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.