Telexion s.r.o.

  • HIKVISION - Videotelefony
  • HIKVISION - kamerové systémy
  • KLEIN Tools
 
 

Speciální nabídka

 
Napájecí panel 8x230V-IEC320 C14, ČSN,vypínač s kontrolkou, rack 19'' 1U, kabel 1,8m

Nápajecí panel 19" s připojením do UPS 19" velikost 1U 8x 230V/10A Koncovka do UPS IEC320 - C14 Krytý vypínač s kontrolkou Délka přívodního kabelu 1,8m (3x1,5mm2)

Speciální cena

649.00 Kč 

bez DPH

785 Kč s DPH
 
 
 
 
Konektor RJ45 8/8 50u CAT6A FTP - samořezný

Konektor RJ45 8/8 50u CAT6A FTP - samořezný

Speciální cena

99.00 Kč 

bez DPH

120 Kč s DPH
 
 
 
 
Redukce UPS 230V 1 zásuvka / UPS. Délka kabelu 23cm. (redukce CEE 7/5 na IEC320 C14

Redukce 230V/10A pro připojení k UPS Zásuvka 230V French/CZ type Zástrčka do UPS typ IEC320 - C14) Délka kabelu včetně koncovky C14 23cm 3x1mm2

Speciální cena

125.00 Kč 

bez DPH

151 Kč s DPH
 
 
 
 
Kabel LEXI UTP CAT 6  23AWG venkovní dvouplášť PVC+PE černý

Kabel UTP venkovní dvouplášťový 4 páry PVC+PE černý CAT 6 drát 23AWG čistá měď. Měrky po metrech, balení na dřevěných cívkách po 500m.

Speciální cena

9.00 Kč 

bez DPH

11 Kč s DPH
 
 
 
 
VDV MapMaster 2.0™  tester kabelů

VDV MapMaster 2.0™ tester kabelů - vlastnosti " Měří, testuje a mapuje datové, koaxiální a telefonní kabely " zobrazuje zkraty, špatně zapojené a přehozené páry, detekuje rozpárování a přerušený vodič/kabel " Pomocí kapacitní technologie s velkou p

Speciální cena

3 690.00 Kč 

bez DPH

4 465 Kč s DPH
 
 
 
 
LAN Installer Starter Kit Modular  KLEIN TOOLS

Sada montéra s přístrojem VDV526-052 LAN Scout Junior obsahuje: - VDV526-052 LAN Scout Junior - Kvalitní kovové nůžky na stříhání vodičů až 19 AWG - Krimplovací kleště na RJ12/RJ45 (6P/ 8P) se striperem na ploché a kulaté kabely UTP/FTP - Po

Speciální cena

2 689.00 Kč 

bez DPH

3 254 Kč s DPH
 
 
 
 
Kabel LEXI 10 žilový EZS stíněný (balení box 305m)

Doprodej - akční cena

Speciální cena

7.40 Kč 

bez DPH

9 Kč s DPH
 
 
 
 
Protahovací pero sklolaminátove ve stojanu 6mm - 100m

Sklolaminátové protahovací pero ve stojanu délka 100m průměr 6mm, montážní očko na uchycení kabelu Váha 7kg

Speciální cena

4 290.00 Kč 

bez DPH

5 191 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Novinky

 
Odvíječ kabelových bubnů "SINGLE"  sada

Odvíječ kabelových bubnů "SINGLE" - nosnost 200kg /sada - hmotnost 4kg - rozměr 400 x 50mm jedna lyžina - průměr cívky 200-600mm - šíře odvalovací rolny 25mm - šíře bubnu libovolná - povrchová úprava - pozink

2 800.00 Kč 

bez DPH

3 388 Kč s DPH
 
 
 
 
Optická kazeta pro 24 svárů, transp. víčko,2x výklopné držáky na 12svárů OPTRONICS

Optická kazeta OPTRONICS disponuje unikátním systémem pro vedení vláken v její vnitřní i vnější části. Kazeta umožňuje snadné stohování, přičemž stohované kazety je možno vyklápět díky přídavným plastovým pantům. Balení obsahuje: - dva hřebínky,

119.00 Kč 

bez DPH

144 Kč s DPH
 
 
 
 
Optická vana LEXI-Net, 19", 1U  24x SC simplex výsuvná

Optická vana LEXI-Net výsuvná 19" 1U pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) Pevná konstrukce - síla materíálu 1,5mm Vypalovaný černý matný krupičkový lak Úchyty na tahové prvky 2ks Dva záměnné kabelové vstupy pro 2x přímý vstup a 1x úhlový

730.00 Kč 

bez DPH

883 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net  GYFXTH - 8 vl. opt. kabel  universální OS2 9/125  G.652D  FRLSZH  Eca

Universální indoor/outdoor gelový optický kabel FRLSZH (Eca) - 8 vláken SM 9/125 OS2 G.652D - gelová trubička - skleněná příze - pevný silný plášť FRLSZH (1,5mm) průměr kabelu 5,8mm +-0,2 Velkou předností tohoto kabelu je velká pevno

11.70 Kč 

bez DPH

14 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.