Telexion s.r.o.

  • KLEIN Tools
  • Výroba patch kabelů
  • HIKVISION - kamerové systémy
 
 

Speciální nabídka

 
VDV MapMaster 2.0™  tester kabelů

Doprodej modelu. Nejlevnější verze přístroje s měřením délky !!

Speciální cena

3 321.00 Kč 

bez DPH

4 018 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC/APC, SM simplex s krytkou

s prachovou krytkou Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

Speciální cena

21.94 Kč 

bez DPH

27 Kč s DPH
 
 
 
 
Tónový generátor - KLEIN TOOLS

Tónový generátor - Profesionální použití - nastavení 5 různých tónů - dosah až 3km - automatické vypnutí po 1,5 hodině - připojení konektorem RJ11 nebo krokosvorkami - pozice STATUS test napětí do max 60V se zobrazením polarity NORMAL/REVERSE - P

Speciální cena

1 199.00 Kč 

bez DPH

1 451 Kč s DPH
 
 
 
 
TrakAll sonda s generátorem, test kontinuity - KLEIN TOOLS

TrakAll sonda s generátorem, test kontinuity - KLEIN TOOLS - Jednoduchý generátor tónů a sonda pro trasování kabelů (pro kabely bez napětí) - Sonda s odolným nekovovým vodivým hrotem - Krokosvorky pro připojení na neukončené vodiče - Testovací kabel

Speciální cena

1 399.00 Kč 

bez DPH

1 693 Kč s DPH
 
 
 
 
VDV MapMaster 3.0™  tester kabelů

Platinum Tools VDV MapMaster 3.0 Vlastnosti " Měří, testuje a mapuje datové, koaxiální a telefonní kabely " Vyhledává zkraty, špatně zapojené a přehozené páry, detekuje rozpárování a přerušený vodič/kabel " Pomocí kapacitní technologie s velkou přes

Speciální cena

4 820.64 Kč 

bez DPH

5 833 Kč s DPH
 
 
 
 
LAN Installer Starter Kit Modular  KLEIN TOOLS

Sada montéra s přístrojem VDV526-052 LAN Scout Junior obsahuje: - VDV526-052 LAN Scout Junior - Kvalitní kovové nůžky na stříhání vodičů až 19 AWG - Krimplovací kleště na RJ12/RJ45 (6P/ 8P) se striperem na ploché a kulaté kabely UTP/FTP - Po

Speciální cena

2 506.10 Kč 

bez DPH

3 032 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-LED TRUBICE skleněná T8 1500mm, 4000K, 2000Lm , 24W 175-265V AC vyzařování  320°

Výprodejová cena pouze na skladové zásoby ! Nová technologie LED trubic celoskleněné tělo a vyzařovací úhel až 320°

Speciální cena

99.00 Kč 

bez DPH

120 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-LED TRUBICE skleněná T8 600mm, 6000K, 900Lm , 9W 175-265V AC vyzařování 320°

Výprodejová cena pouze na skladové zásoby ! Nová technologie LED trubic celoskleněné tělo a vyzařovací úhel až 320°

Speciální cena

46.75 Kč 

bez DPH

57 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Novinky

 
Čelo optické vany OPVANA2UN-OPTR  48 SC SIMPLEX

Čelo optické vany OPVANA2UN-OPTR 48 SC SIMPLEX

98.00 Kč 

bez DPH

119 Kč s DPH
 
 
 
 
Protahovací pero Klein Tools, v pouzdře, drážkované 15,2m  průměr 4,8mm

Protahovací pero Klein Tools 15,2m Drážkovaný profil s průměrem 4,8mm Sklolaminátová konstrukce Pevné zakončení Odvíjecí pouzdro pro snadnou práci o průměru 330,2mm Váha 1,2kg

2 420.00 Kč 

bez DPH

2 928 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net  RISER kabel  opt. - 24 vl. OS2 9/125  G.657A1  LSZH  Eca

LEXI-Net RISER kabel opt. - 24 vl. OS2 9/125 G.657A1 LSZH Eca Optický RISER kabel 24 vláken LSZH plášť vlákno G.657A1 průměr kabelu 12,5mm +-0,5mm Návin na bubnu (průměr100cm) - 2000m Datasheet sv záložce "související dokumenty"

31.00 Kč 

bez DPH

38 Kč s DPH
 
 
 
 
Čelo optické vany OPVANA2UN-OPTR  72 SC SIMPLEX

Čelo optické vany OPVANA2UN-OPTR 72 SC SIMPLEX

98.00 Kč 

bez DPH

119 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit mobilní verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.