Telexion s.r.o.

  • HIKVISION - Videotelefony
  • KLEIN Tools
  • Platinum tools
 
 

Speciální nabídka

 
LAN TESTER - VDV Scout® Pro 2 Tester and Test-n-Map Remote Kit - KLEIN TOOLS

Doprodej posledních kusů za speciální cenu!!

Speciální cena

4 828.00 Kč 

bez DPH

5 842 Kč s DPH
 
 
 
 
LAN TESTER - VDV Scout® Pro 2 LT Tester and Test-n-Map Remote Kit - KLEIN TOOLS

Doprodej posledních kusů za speciální cenu!!

Speciální cena

5 312.00 Kč 

bez DPH

6 428 Kč s DPH
 
 
 
 
DIN BOX 4*SC Simplex, plastový

DIN zásuvka 4x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 4x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60,5x31,5x98,5mm Použití spojek bez přírub! Datasheet v záložce "souvisejísí dokumenty"

Speciální cena

115.00 Kč 

bez DPH

139 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net instalační kabel Cat 5e UTP PVC (Eca) 305m box šedý

Kabel UTP 4 páry PVC šedý CAT 5e drát 24AWG čistá měď. Měrky po metrech, balení v samoodvíjecích krabicích po 305m.

Speciální cena

7.40 Kč 

bez DPH

9 Kč s DPH
 
 
 
 
TrakAll sonda s generátorem, test kontinuity - KLEIN TOOLS

TrakAll sonda s generátorem, test kontinuity - KLEIN TOOLS - Jednoduchý generátor tónů a sonda pro trasování kabelů (pro kabely bez napětí) - Sonda s odolným nekovovým vodivým hrotem - Krokosvorky pro připojení na neukončené vodiče - Testovací kabel

Speciální cena

1 399.00 Kč 

bez DPH

1 693 Kč s DPH
 
 
 
 
DIN BOX 2*SC Simplex, plastový

DIN zásuvka 2x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 2x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60,5x18,5x85mm (+- velikost jističe) Použití spojek bez přírub! Datasheet v záložce "sou

Speciální cena

98.00 Kč 

bez DPH

119 Kč s DPH
 
 
 
 
LAN TESTER -  VDV Scout® Pro 2 LT Tester and Remote Kit - KLEIN TOOLS

Doprodej posledních kusů za speciální cenu!!

Speciální cena

3 860.00 Kč 

bez DPH

4 671 Kč s DPH
 
 
 
 
LAN Installer Starter Kit Modular  KLEIN TOOLS

Doprodej posledních kusů za speciální cenu!!

Speciální cena

2 419.00 Kč 

bez DPH

2 927 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Novinky

 
Klein Tools  USB Digitální měřič,  USB- A a USB-C

Klein Tools USB Digitální měřič, USB- A a USB-C rozsah 3 až 20 V DC; Proud: 0,05 až 3A (USB-A); 3 až 20 V DC; Proud: 0,05 až 5 A (USB-C) Nepřetržitě sledujte až 1000 hodin napětí, proud, kapacity/dodané energie a odporu (vypočteno) Testuje většinu

1 290.00 Kč 

bez DPH

1 561 Kč s DPH
 
 
 
 
Klein Tools  USB Digitální měřič a tester,  USB- A

Klein Tools USB Digitální měřič a tester, USB- A rozsah 3 to 20V DC; proud : 0.05 to 3A (monitorovací mód) Vestavěný test odběru 0.5A, 1A, 2A, a 3A; není vyžadována žádná externí zkušební zátěž Průběžné monitorování až 1000 hodin napětí, proud, dod

1 690.00 Kč 

bez DPH

2 045 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net   GYBW-24FSM 2x12 vl. optický kabel  BLOWN OS2 9/125  G.657A1 HDPE  Fca

LEXI-Net GYBW-24FSM 2x12 vl. optický kabel BLOWN OS2 9/125 G.657A1 HDPE Fca Vlákno - Fujikura ACE (G657A1) Optický kabel MLT k zafukování Průměr kabelu 5,5mm Více informací v přiloženém datasheetu

19.80 Kč 

bez DPH

24 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit mobilní verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.