Optika

 



 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optika

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

306

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Isopropyl alkohol čistý min 99,9% 1000ml

Isopropylalkohol 1L slouží k číštění optických konektorů nebo vláken před svařováním.

 

178.00 Kč  bez DPH

 

215.38 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC duplex

Čelo pro optickou vanu (OPVANA1UN-BLACK) 24x SC duplex černé

 

58.00 Kč  bez DPH

 

70.18 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC, MM simplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

16.00 Kč  bez DPH

 

19.36 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Lexi-Net Patch kabel 09/125, SC(APC)-SC(PC), 3m simplex (3mm)

 

66.00 Kč  bez DPH

 

79.86 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
19", 2U, výsuvná optická vana pro 72 SC simplex, LC Duplex, E2000, černá

19", 2U, výsuvná optická vana pro 72 SC simplex, LC Duplex, E2000, černá Pevná konstrukce - síla materíálu 1,5mm Vypalovaný černý matný krupičkový lak Úchyty na tahové prvky 2ks Dva záměnné kabelové vstupy pro 2x přímý vstup a 1x úhlový 2x prů

 

685.00 Kč  bez DPH

 

828.85 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
19", 1U, výsuvná optická vana pro 12 SC simplex, LC Duplex, E2000, černá

19", 1U, výsuvná optická vana pro 12 SC simplex, LC Duplex, E2000, černá Pevná konstrukce - síla materíálu 1,5mm Vypalovaný černý matný krupičkový lak Úchyty na tahové prvky 2ks Dva záměnné kabelové vstupy pro 2x přímý vstup a 1x úhlový 2x prů

 

590.00 Kč  bez DPH

 

713.90 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, SC-LC OM4, 1m duplex

Patch kabel provedení OM4, LSZH 2mm Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty útlumů s výrobním číslem

 

199.00 Kč  bez DPH

 

240.79 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail LC SM 09/125 2m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

44.00 Kč  bez DPH

 

53.24 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, SC-SC, 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

168.00 Kč  bez DPH

 

203.28 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, LC-ST, 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM2 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

173.00 Kč  bez DPH

 

209.33 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ochrana sváru smrštitelná 45mm (drát 1,5mm)

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 45mm 1,5mm drát - výstuha

 

5.50 Kč  bez DPH

 

6.65 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail LC MM 50/125 OM3 1m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

49.00 Kč  bez DPH

 

59.29 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail LC SM 09/125 1m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

40.00 Kč  bez DPH

 

48.40 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xSC simplex

Čelo pro optickou vanu (OPVANA1UN-BLACK) 12x SC simplex černé

 

58.00 Kč  bez DPH

 

70.18 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Optická vana 19", 1U 24x SC simplex výsuvná

Optická vana LEXI-Net výsuvná 19" 1U pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) Pevná konstrukce - síla materíálu 1,5mm Vypalovaný černý matný krupičkový lak Úchyty na tahové prvky 2ks Dva záměnné kabelové vstupy pro 2x přímý vstup a 1x úhlový

 

730.00 Kč  bez DPH

 

883.30 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, SC-LC, 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

168.00 Kč  bez DPH

 

203.28 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický rozvaděč 19" 4U- 144/288 port SC simplex / LC duplex 12x slot 12/24 port

Optický rozvaděč 19" 4U- 144/288 port SC simplex (E2000) / LC duplex 12x slot 12/24 port Vysokohustotní optický rozvaděč uřčený pro montáž do 19" velikost 4U Vybavený 12x vertikálním panelem ve slotu s kazetou na 24 svárů, prostor pro stočení vlákn

 

5 480.00 Kč  bez DPH

 

6 630.80 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
19", 2U, výsuvná optická vana pro 48 SC simplex, LC Duplex, E2000, černá

19", 2U, výsuvná optická vana pro 48 SC simplex, LC Duplex, E2000, černá Pevná konstrukce - síla materíálu 1,5mm Vypalovaný černý matný krupičkový lak Úchyty na tahové prvky 2ks Dva záměnné kabelové vstupy pro 2x přímý vstup a 1x úhlový 2x prů

 

685.00 Kč  bez DPH

 

828.85 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Lexi Net Patch cable 09/125, SC(APC)-SC(PC), 1m simplex (3mm)

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 3mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

62.00 Kč  bez DPH

 

75.02 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zásuvka optická 4xSC simplex neosazená

FTTH 8686 zásuvka je skvělým produktem pro budování sítí typu FTTH. Umožňuje ukončit až 4 vlákna na konektorech typu SC. Zásuvku lze osadit az čtyřmi adaptéry SC, E2000 nebo LC duplex. Zásuvku lze přišroubovat na omítku, kabelový prostup je možný buď z

 

72.00 Kč  bez DPH

 

87.12 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, SC-LC OM4, 2m duplex

Patch kabel provedení OM4, LSZH 2mm Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty útlumů s výrobním číslem

 

219.00 Kč  bez DPH

 

264.99 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, LC-LC, 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

168.00 Kč  bez DPH

 

203.28 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, LC-LC OM3, 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

178.00 Kč  bez DPH

 

215.38 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC MM 50/125 1m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

39.00 Kč  bez DPH

 

47.19 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

306

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit mobilní verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.