DIN BOX - Zásuvka 4*SC Simplex, plastová

 
 
 
 
 
 
 
DIN BOX - Zásuvka 4*SC Simplex, plastová
 
 
 
 
  • DIN BOX - Zásuvka 4*SC Simplex, plastová
 
 
 
 
 

 Novinka 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Lexi-NET 

KódDINBOX4Z
EAN
Dostupnost
skladem
 
Dostupnost na pobočkách
skladem 

SK1

skladem 

SK2

není skladem 

EXT

 
Vaše cena bez DPH 120.00   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 145.20   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 
 
 
 
 

Související produkty

 
 
 
 
 
 

LEXI-Net spojka optická SC/APC SM bez příruby

 

22.00 Kč  bez DPH

 

26.62 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LEXI-Net spojka optická SC/PC SM bez příruby

 

22.00 Kč  bez DPH

 

26.62 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LEXI-Net spojka optická SC/PC MM OM2 bez příruby

 

22.00 Kč  bez DPH

 

26.62 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LEXI-Net spojka optická duplexní LC/PC SM bez příruby

 

37.00 Kč  bez DPH

 

44.77 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LEXI-Net spojka optická duplexní LC/PC MM OM2 bez příruby

 

37.00 Kč  bez DPH

 

44.77 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LEXI-Net spojka optická duplexní LC/APC SM bez příruby

 

37.00 Kč  bez DPH

 

44.77 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LEXI-Net spojka optická E2000/APC SM bez příruby

 

139.00 Kč  bez DPH

 

168.19 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:


Zásuvka universální na omítku nebo na DIN lištu   4x SC simplex

Plastová zásuvka (PC+ABS)  na DIN lištu pro 4x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex)
Vhodná pro zakončení FTTH kabelu
Výklopná kazetka s hřebeny pro ochranu sváru
rozměr: 80 x 29 x 80mm  

Použití spojek bez přírub!

Datasheet v záložce "souvisejísí dokumenty"


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Aleš Mikulášek, ales@telexion.cz


 
 
 
 
 
 

Stránky výrobce:

www.lexi.cz


 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Související dokumenty

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.