HK-SFP-1.25G-20-1310 SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

 
 
 
 
 
 
 
HK-SFP-1.25G-20-1310 SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

HIKVISION 

KódEAM-82510
EAN6954273640347
Dostupnost
skladem
 
Dostupnost na pobočkách
skladem 

SK1

není skladem 

SK2

skladem 

EXT

 
  Cena po přihlášení
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 
 
 
 
 

Související produkty

 
 
 

8x Gb PoE portů Uplink Port: 1x Gb Ethernet Port RJ45 , 1x Gb SFP fiber optical port Standard: IEEE 802.3at/af, IEEE

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

16x Gb PoE portů Uplink Port: 1x Gb Ethernet Port RJ45 , 1x Gb SFP fiber optical port Standard: IEEE

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

24x Gb PoE portů Uplink Port: 1x Gb Ethernet Port RJ45 , 1x Gb SFP fiber optical port Standard: IEEE

 

9 639.00 Kč  bez DPH

 

11 663.19 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gigabit Web management PoE Switch PoE porty: 8 x gigabit port + 2 x gigabit SF

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Full Gigabit Web management PoE Switch PoE porty: 16x Gb RJ45 +&nbsp;Uplink port: 2x Gb&nbsp;SFP <span style="co

 

7 453.00 Kč  bez DPH

 

9 018.13 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Alternativa:&nbsp;DS-3E1326P-EI Network Ports:&nbsp;26</sp

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1 Hi-PoE port&nbsp;10/100Mbps - 60W,&nbsp;&nbsp;<span style=

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2x Gb Hi-PoE port&nbsp;- 90W,&nbsp;&nbsp;6x Gb PoE port - 30W,&nbsp;1x&nbsp;Gb&nbsp;uplink port,&nbsp;1&times

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

4x Gb Hi-PoE port&nbsp;- 90W,&nbsp;&nbsp;12x Gb PoE port - 30W,&nbsp;2x&nbsp;Gb&nbsp;uplink port,&nbsp;2&time

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

4portový gigabitový neřízený průmyslový PoE Switch&nbsp; 3 × gigabitové porty PoE, 1 × gigabitový port Hi-PoE, 2 × gigabitové optick

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

8 portový gigabitový neřízený průmyslový PoE Switch&nbsp; 6 × gigabitové porty PoE, 2&nbsp;× gig

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

4 portový gigabitový neřízený průmyslový PoE Switch&nbsp; 3× 100Mb&nbsp;porty PoE,

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Network Ports:&nbsp;26 PoE Port:&nbsp;24x 10/100Mbps RJ45 ports Uplink Port: 2x 1000M Combo Port RJ45</

 

6 890.00 Kč  bez DPH

 

8 336.90 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

&nbsp; Web management (VLAN, Multicast...) <sp

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Web management (VLAN, Multicast...) PoE porty:&nbsp;16x 10/100Mbps RJ45 ports Uplink porty: <

 

5 995.00 Kč  bez DPH

 

7 253.95 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Web management (VLAN, Multicast...) PoE porty:&nbsp;24x 10/100Mbps RJ45 ports Up

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Network Ports:&nbsp;18 PoE Port:&nbsp;16x 100Mbps RJ45 ports Uplink Port: 2x 1000M Combo Port

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Full Gigabit Smart managed PoE SwitchSmart funkce Vizualizace topologie sítě<

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Switch umožňuje zobrazit topologii a&nbsp;stav sítě, dále&nbsp;přijímat alarmy zařízení v reálném čase, což&nbsp;výrazně snižuje náklady na síťový&nbsp;provoz a údržbu.<span style="color:#0000

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Switch umožňuje zobrazit topologii a&nbsp;stav sítě, dále&nbsp;přijímat alarmy zařízení v reálném čase, což&nbsp;výrazně snižuje náklady na síťový&nbsp;provoz a údržbu.<span style="color:#0000

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Plně řiditelný L2 PoE switch s možností připojení až 24&nbsp;IP zařízení. <span style="font-family:Calibr

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Plně řiditelný&nbsp;switch s možností připojení až 24&nbsp;IP zařízení. <span style="font-family:Calibri,sans-serif

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Plně řiditelný Gigabit switch s možností připojení až 40&nbsp;IP zařízení. <span style="font-family:Calibri,sans-se

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Full Gigabit Smart management PoE SwitchSmart funkce Vizualizace topologie sí

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Full Gigabit Smart managed PoE SwitchSmart funkce Vizualizace topologie sítě<

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Neřiditelný switch s 12 Ethernet porty a 12 SFP porty&nbsp; 12 &nbsp;portů Gigabit Ethernet +&nbsp;&nbsp;12 Gigabit SFP&nbsp;optických portů&nbsp;</span

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Plně řiditelný&nbsp;switch s možností připojení až 56&nbsp;IP zařízení. <span style="font-family:Calibri,sans-serif

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

&nbsp;Smart funkce <

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

8 portový gigabitový neřízený průmyslový PoE Switch&nbsp; 6 × gigabitové porty PoE, 2&nbsp;× gig

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Plně řiditelný L2 PoE switch s možností připojení až 8&nbsp;IP zařízení. Telecom-level Ethernet-ring ochranný protokol, STP/RSTP Záloha

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Plně řiditelný L2 PoE switch s možností připojení až 18&nbsp;IP zařízení. Telecom-level Ethernet-ring ochranný protokol, STP/RSTP Záloha

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Plně řiditelný L2 PoE switch s možností připojení až 26&nbsp;IP zařízení. Telecom-level Ethernet-ring ochranný protokol, STP/RSTP <li

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Switch umožňuje zobrazit topologii a&nbsp;stav sítě, dále&nbsp;přijímat alarmy zařízení v reálném čase, což&nbsp;výrazně snižuje náklady na síťový&nbsp;provoz a údržbu.<span style="color:#0000

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Switch umožňuje zobrazit topologii a&nbsp;stav sítě, dále&nbsp;přijímat alarmy zařízení v reálném čase, což&nbsp;výrazně snižuje náklady na síťový&nbsp;provoz a údržbu.<span style="color:#0000

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Switch umožňuje zobrazit topologii a&nbsp;stav sítě, dále&nbsp;přijímat alarmy zařízení v reálném čase, což&nbsp;výrazně snižuje náklady na síťový&nbsp;provoz a údržbu.<span style="color:#0000

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

  • Model: HK-SFP-1.25G-20-1310
  • Data Rate: 1,25 Gbps
  • Interface: LC
  • Transmission Distance: 20 Km
  • Transmission Medium: Single-mode, Single fiber
  • Wavelength: Tx 1310 nm / Rx 1550 nm
  • Sensitivity: = 21 dBm
  • Operating Voltage: 3.3 V
  • Output Power: -9 to -1 dBm
  • Operating Temperature: 0°C – 70°C (32°–158°F)
  • Dimensions: 13,7 x 45 x 8,5 mm


 

Obchodníci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Související dokumenty

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2023 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.