LEXI-Net Coupling SC, MM simplex, bez příruby

 
 
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC, MM simplex, bez příruby
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Lexi-NET 

KódSPOJOPSC-MM-B
EAN0725765542182
Dostupnost
skladem
 
Dostupnost na pobočkách
skladem 

SK1

skladem 

SK2

není skladem 

EXT (dostupnost 2-4 pracovní dny)

 
Vaše cena bez DPH 14.00   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 16.94   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 
 
 
 
 

Související produkty

 
 
 
 
 
 

Zásuvka universální na omítku nebo na DIN lištu 4x SC simplex (bez osazení konektorů) Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu otvory pro 4x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu Výklopná kazetka s hřebeny pro och

 

119.00 Kč  bez DPH

 

143.99 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Související produkt

DIN BOX 4*SC Simplex, plastový

 
 
 

Výprodej modelu

 

79.00 Kč  bez DPH

 

95.59 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Související produkt

DIN BOX 2*SC Simplex, plastový

 
 
 

Výprodej modelu

 

65.00 Kč  bez DPH

 

78.65 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nová verze včetně držáčku na sváry DIN zásuvka 2x SC simplex (bez osazení konektorů) Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu otvory pro 2x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60,5x18x85mm (+- velikost j

 

98.00 Kč  bez DPH

 

118.58 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nová verze včetně držáčku na sváry DIN zásuvka 4x SC simplex (bez osazení konektorů) Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu, otvory pro 4x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60 x 31,5 x 85mm Použi

 

115.00 Kč  bez DPH

 

139.15 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

LEXI-Net spojka optická SC/PC MM OM2 bez příruby


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Aleš Mikulášek, ales@telexion.cz


 
 
 
 
 
 

Stránky výrobce:

www.lexi.cz


Stránky o produktu:

www.lexi.cz


 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.