Optika

 



 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optika

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

280

položek

12

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
DROP LEXI FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH-BOX

Optický singl mode 4 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1.

 

7.30 Kč  bez DPH

 

8.83 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC/APC, SM simplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

23.00 Kč  bez DPH

 

27.83 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Záslepka plastová do SC portu optické vany

Plastová záslepka do optické vany do otvoru SC

 

4.00 Kč  bez DPH

 

4.84 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Záslepka plastová do SC portu optické vany duplexní

Plastová záslepka do optické vany do otvoru SC duplex

 

4.00 Kč  bez DPH

 

4.84 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC/APC, SM duplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

43.00 Kč  bez DPH

 

52.03 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zásuvka optická 2x SC

Zásuvka optická na omítku pro zakončení 2 x SC (LC duplex) rozměr 86x86x24mm

 

22.00 Kč  bez DPH

 

26.62 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DROP LEXI FTTx 12 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH-BOX

Optický singl mode 12 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1.

 

12.20 Kč  bez DPH

 

14.76 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ochrana sváru smrštitelná 60mm (drát 1,5mm)

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 60mm 1,5mm drát - výstuha

 

8.00 Kč  bez DPH

 

9.68 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Isopropyl alkohol čistý min 99,5% 1000ml - DOČASNĚ NEDOSTUPNÝ...

Isopropylalkohol 1L slouží k číštění optických konektorů nebo vláken před svařováním.

 

269.00 Kč  bez DPH

 

325.49 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC/APC SM 09/125 1,5m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

51.00 Kč  bez DPH

 

61.71 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Rozvaděč FTTH patrový pro Riser kabely 12 vláken

Rozvaděč FTTH patrový pro Riser kabely 12 vláken Přechodový bod mezi Vertikální kabeláží (stoupačkou )a horizontálním kabelem vedeným v patře ke koncovému bodu. Kabelový vstup a výstup pro vertikální RISER kabel Gumová průchodka s 12x otvorem proo

 

400.00 Kč  bez DPH

 

484.00 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
Ochrana sváru smrštitelná 45mm (drát 1,5mm)

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 45mm 1,5mm drát - výstuha

 

7.00 Kč  bez DPH

 

8.47 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DROP LEXI FTTx 12 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH - Metráž

Popis produktu: Optický singl mode 12 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1. Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu. Kabel je dodá

 

12.80 Kč  bez DPH

 

15.49 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC, SM simplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

22.00 Kč  bez DPH

 

26.62 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ubrousky Kimwipes bezprašné čistící KIMTECH 7552

Ubrousky bezprašné ideální pro čistění optiky. KIMTECH 7552 Kiberly Clark Professional 280ks v balení Rozměr 10x10cm

 

118.00 Kč  bez DPH

 

142.78 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, LC-LC, 1m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

201.00 Kč  bez DPH

 

243.21 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
SC Simplex Optická spojka MM OM4

Optická spojka OM4 SC simplexní určená na spojování optickách vláken ( pigtail - patchkabel, patch kabel-patchkabel ) s konektory typu SC určeno do optických van, zásuvek nebo rozvaděčů a podobně

 

28.00 Kč  bez DPH

 

33.88 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Telenco Kotvící svorka RDC pro DROP kabel 3-6mm

Kotvící svorka závěsná s očkem pro instalaci DROP kulatý kabel 2-6 mm

 

27.00 Kč  bez DPH

 

32.67 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC MM 50/125 OM4 2m

Pigtail OM4 SC, provedení LSZH easy strip 900um délka 2M

 

62.00 Kč  bez DPH

 

75.02 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC simplex

Čelo pro optickou vanu (OPVANA1UN-BLACK) 24 x SC simplex černé

 

59.00 Kč  bez DPH

 

71.39 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Kotvící svorka závěsná s očkem pro instalaci DROP kulatý kabel 2-6 mm

Kotvící svorka závěsná s očkem pro instalaci DROP kulatý kabel 2-6 mm

 

46.00 Kč  bez DPH

 

55.66 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC/APC, SM simplex s krytrkou

s prachovou krytkou Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

29.00 Kč  bez DPH

 

35.09 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xSC simplex

Čelo pro optickou vanu (OPVANA1UN-BLACK) 12x SC simplex černé

 

59.00 Kč  bez DPH

 

71.39 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ochrana sváru smrštitelná 45mm - SLIM (1mm drát)

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 45mm verze SLIM 1mm drát - výstuha

 

6.00 Kč  bez DPH

 

7.26 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

280

položek

12

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.