Optika

 



 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optika

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

273

položek

12

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
DROP LEXI FTTx 12 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH-BOX

Optický singl mode 12 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1.

 

12.20 Kč  bez DPH

 

14.76 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DROP LEXI FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH-BOX

Optický singl mode 4 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1.

 

7.30 Kč  bez DPH

 

8.83 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ochrana sváru smrštitelná 60mm

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 60mm 1,5mm drát - výstuha

 

8.00 Kč  bez DPH

 

9.68 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 6 vl. opt. kabel universální OM2 50/125 FRLSZH Eca

Universální indoor/outdoor gelový optický kabel FRLSZH (Eca) - 6 vláken MM 50/125 OM2 - gelová trubička - skleněná příze - pevný silný plášť FRLSZH (1,5mm) průměr kabelu 5,8mm +-0,2 Velkou předností tohoto kabelu je velká pevnost díky

 

13.20 Kč  bez DPH

 

15.97 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 24 vl. opt. kabel universální OS2 9/125 G.652D FRLSZH Eca

Universální indoor/outdoor gelový optický kabel FRLSZH (Eca) - 24 vláken SM 9/125 OS2 G.652D - gelová trubička - skleněná příze - pevný silný plášť FRLSZH (1,6mm) průměr kabelu 6,7mm +-0,2 Velkou předností tohoto kabelu je velká pevn

 

21.70 Kč  bez DPH

 

26.26 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Coupling SC, SM simplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

22.00 Kč  bez DPH

 

26.62 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Pigtail SC SM 09/125 1m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

49.00 Kč  bez DPH

 

59.29 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 6 vl. opt. kabel universální OS2 9/125 G.652D FRLSZH Eca

Universální indoor/outdoor gelový optický kabel FRLSZH (Eca) - 6 vláken SM 9/125 OS2 G.652D - gelová trubička - skleněná příze - pevný silný plášť FRLSZH (1,5mm) průměr kabelu 5,8mm +-0,2 Velkou předností tohoto kabelu je velká pevno

 

10.30 Kč  bez DPH

 

12.46 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 09/125, LC-LC, 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

204.00 Kč  bez DPH

 

246.84 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Coupling SC, MM simplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

22.00 Kč  bez DPH

 

26.62 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ubrousky Kimwipes bezprašné čistící KIMTECH 7552

Ubrousky bezprašné ideální pro čistění optiky. KIMTECH 7552 Kiberly Clark Professional 280ks v balení Rozměr 10x10cm

 

118.00 Kč  bez DPH

 

142.78 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Záslepka plastová do SC portu optické vany

Plastová záslepka do optické vany do otvoru SC

 

4.00 Kč  bez DPH

 

4.84 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Pigtail LC SM 09/125 1m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

49.00 Kč  bez DPH

 

59.29 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 09/125, SC-LC, 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

192.00 Kč  bez DPH

 

232.32 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Pigtail SC MM 50/125 2m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

49.00 Kč  bez DPH

 

59.29 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Pigtail LC SM 09/125 2m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

52.00 Kč  bez DPH

 

62.92 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Coupling LC, SM duplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

37.00 Kč  bez DPH

 

44.77 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zásuvka optická 2x SC

Zásuvka optická na omítku pro zakončení 2 x SC (LC duplex) rozměr 86x86x24mm

 

22.00 Kč  bez DPH

 

26.62 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Ochrana sváru smrštitelná 45mm

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 45mm 1,5mm drát - výstuha

 

7.00 Kč  bez DPH

 

8.47 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, LC-LC OM3, 3m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

216.00 Kč  bez DPH

 

261.36 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DROP LEXI FTTx 12 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A1 BLACK LSOH - Metráž

Popis produktu: Optický singl mode 12 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1. Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu. Kabel je dodá

 

12.80 Kč  bez DPH

 

15.49 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Coupling LC OM3, MM duplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

39.00 Kč  bez DPH

 

47.19 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, LC-LC OM3, 1m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

171.00 Kč  bez DPH

 

206.91 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, LC-LC OM3, 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

186.00 Kč  bez DPH

 

225.06 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

273

položek

12

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.