Produkt je vyřazen!

 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte prosím, manažera produktu:

Aleš Mikulášek
ales@telexion.cz
 
 
 
 
 

 

Patch kabel 09/125, LC-LC, 5m simplex

 
 
 
 
 
 
 
Patch kabel 09/125, LC-LC, 5m simplex
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Lexi-NET 

KódPATCHOP-09/LC-LC-5MS
EAN
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1,

Běžné obecné parametry:
Vložný útlum: <= 0.3dB (Max.)
Zpětný útlum: => 45dB
Teplota při zapojení: -20oC až +75oC
Teplota při skladování: -40oC až +75oC

Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Aleš Mikulášek, ales@telexion.cz


 
 
 
 
 
 

Stránky výrobce:

www.lexi.cz


Stránky o produktu:

www.lexi.cz


 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.