Aktivní prvky

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Aktivní prvky

 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

167

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Plech TP-Link montážní pro switch do rozvaděče dlouhý

Dlouhý montážní plech TP-Link je určený pro připevnění switche do rozvaděče. Je vhodný pro TL-SG1024G. Cena je uvedena za jeden kus.

 

35.00 Kč  bez DPH

 

42.35 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link TL-SF1008D switch 8xTP/1uplink 10/100Mbps

Switch TP-LINK TL-SF1008D je malý, kvalitní a rychlý 8portový přepínač. Všech osm portů podporuje funkci Auto MDI/MDIX a vy se tak nemusíte starat o to, který kabel máte připojit. Porty automaticky rozpoznají rychlost přenosu 10 Mbit nebo 100 Mbit.

 

232.00 Kč  bez DPH

 

280.72 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Převodník TP-Link MC111CS WDM Transceiver, 10/100, support SC fiber singlmode - Verze 2 (9V)

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC112CS. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasic

 

934.00 Kč  bez DPH

 

1 130.14 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Převodník TP-Link MC112CS WDM Transceiver, 10/100, support SC fiber singlmode

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasic

 

934.00 Kč  bez DPH

 

1 130.14 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Převodník TP-Link MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S - Verze 2 (9V)

Rychlý 100 mbps konvertor vybavený SC konektorem a 1x RJ45. Konvertor pracuje v režimu multi-mode: maximální délka spoje je tedy 2000m. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než po

 

747.00 Kč  bez DPH

 

903.87 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Převodník TP-Link MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x singl-mode - Verze 2 (9V)

Media konvertor single-mode s SC konektorem. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi

 

747.00 Kč  bez DPH

 

903.87 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostř

 

612.00 Kč  bez DPH

 

740.52 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
SFP modul TP-Link TXM431-LR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 10km

PŘEHLED / PŘEHLED •Single-mode SFP + LC Transceiver •Hot-Pluggable s maximální flexibilitou •Kompatibilní s více TP-LINK spínač modely / SFP + moduly 10GBase-LR SFP + LC Transceiver - TXM431-LR Specifikace / specifikace Standardy a protokoly •IEEE

 

3 154.00 Kč  bez DPH

 

3 816.34 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
SFP modul TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 300m

10GBase-SR SFP + LC Transceiver - TXM431-SR PŘEHLED / PŘEHLED •Multi-mode SFP + LC Transceiver •Hot-Pluggable s maximální flexibilitou •Kompatibilní s více TP-LINK spínač modely / SFP + moduly Specifikace / specifikace Standardy a protokoly •IEEE 8

 

1 130.00 Kč  bez DPH

 

1 367.30 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu j

 

612.00 Kč  bez DPH

 

740.52 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
SFP modul TP-Link TL-SM321A WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul

Modul TP-LINK TL-SM321A díky technologii WDM umožňuje přenos dat přes jedno optické vlákno obousměrně. Umožní komunikovat až na vzdálenost 10 kilometrů skvělou přenosovou rychlostí až 1,25 Gbps. TP-LINK TL-SM321A stačí vložit do SFP slotu swtiche, popřípa

 

970.00 Kč  bez DPH

 

1 173.70 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
SFP modul TP-Link TL-SM321B WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC modul TP-LINK TL-SM321B určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 10 km při maximální rychlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změně

 

647.00 Kč  bez DPH

 

782.87 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Case TP-Link TL-MC1400 14-Slotové šasi pro media KONVERTORY VERZE 2.0 (9V)

Precizně vyrobený case rackového rozměru (2U) určený pro 14 media konvertorů. Case je dodáván včetně aktivního chlazení a napájení.

 

4 948.00 Kč  bez DPH

 

5 987.08 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zdroj TP-Link TL-MCRP100 pro šasí TL-MC1400

Modul redundantního napájení zdroje TP-LINK TL-MCRP100 je napájecí modul se střídavým (AC) vstupem a stejnosměrným (DC) výstupem. Je schopen konvertovat vstupní napětí 100-240V 50/60 Hz na stejnosměrné napětí 9.5VDC se jmenovitým výkonem 102W. Napájecí mo

 

1 689.00 Kč  bez DPH

 

2 043.69 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Anténa TP-Link TL-ANT2408CL všesměrová/2,4GHz/8dBi/Indoor

TP-LINK TL-ANT2408CL je 8dBi všesměrová anténa pro vnitřní použití. Použitím této antény navýšíte dosah až o 150% oproti standardně dodávaným všesměrovým anténám u wifi zařízení.

 

142.00 Kč  bez DPH

 

171.82 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Anténa TP-Link TL-ANT2409CL všesměrová/ 2,4GHz/ 9dBi/ Indoor

TP-LINK TL-ANT2409CL je 9dBi všesměrová anténa pro vnitřní použití. Použitím této antény navýšíte dosah až o 150% oproti standardně dodávaným všesměrovým anténám u wifi zařízení.

 

153.00 Kč  bez DPH

 

185.13 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
POE TP-Link TL-PoE10R POE splitr

Splitter PoE TL-POE10R plně vyhovuje standardu IEEE 802.3af a podporuje všechny adaptéry PSE Supplier nebo PoE kompatibilní se standardem IEEE 802.3af PoE, např. TP-LINK TL-SF1008P nebo TL-POE150S, nebo jiné podobné produkty a dodává stejnosměrný proud 12

 

306.00 Kč  bez DPH

 

370.26 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
POE TP-Link TL-POE150S PoE napájení 48 V, 15,4W, IEEE802.3af

Injektor PoE TL-POE150S plně vyhovuje standardu IEEE 802.3af a podporuje všechny adaptéry přijímače PD nebo PoE kompatibilní se standardem IEEE 802.3af PoE, např. TP-LINK TL-POE10R nebo jiné podobné produkty a rozšiřuje vaši síť tam, kde není elektrické v

 

504.00 Kč  bez DPH

 

609.84 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
POE TP-Link TL-POE200 Aktivní PoE sada, splitter, injector, výstup 12/9/5V

Zařízení TL-POE200 je určeno k přenosu elektrické energie a dat přes jeden kabel Ethernet do zařízení s rozhraním Ethernet, vzdáleného až 100 m. Sada PoE obsahuje dvě zařízení. Prvním z nich je injektor, který „vstřikuje“ elektrickou energii a data do jed

 

557.00 Kč  bez DPH

 

673.97 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Kamera TP-Link NC450 IP, 1280x720, WiFi b/g/n, přísvit, otočná

Cloudová IP kamera TP-LINK NC450 je bezdrátové monitorovací video zařízení s bezplatným streamováním v reálném čase a vzdáleným prohlížením. Rozlišení 1280 x 720, detektor pohybu a zvuku, WiFi 802.11b/g/n + LAN 10/100, WPS.

 

2 117.00 Kč  bez DPH

 

2 561.57 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Venkovní jednotka TP-Link CPE210 2.4GHz, 2T2R, 9dBi

Venkovní jednotka 2.4GHz 300Mbps High power Wireless Access Point, WISP, Client Router, až 27dBm, QCA, 2T2R, High Sensitivity, 9dBi antena, Pasivní PoE, podpora TDMA

 

939.00 Kč  bez DPH

 

1 136.19 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Venkovní jednotka TP-Link CPE510 5GHz, 2T2R, 13dBi

Venkovní WiFi Access Point s funkcí klient, 802.11 a/n na 5 GHz, integrovaná anténa, PoE, 1x RP-SMA, 1x LAN

 

1 220.00 Kč  bez DPH

 

1 476.20 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Venkovní jednotka TP-Link CPE220 2.4GHz, 2T2R, 12dBi

Venkovní jednotka 2.4GHz 300Mbps High power Wireless Access Point, WISP, Client Router, až 30dBm, QCA, 2T2R, High Sensitivity, 12dBi antena, Pasivní PoE, podpora TDMA

 

1 113.00 Kč  bez DPH

 

1 346.73 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zdroj TP-Link Napájecí adaptér 9V, 0,85A

Napájecí 9V zdroj vhodný pro napájení některých AP a RouterBoardů. Obzvláště vhodné k TP-LINK routerům s dvěma a třema anténami.

 

80.00 Kč  bez DPH

 

96.80 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

167

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.