Aktivní prvky

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Aktivní prvky

 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

122

položek

6

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Zdroj TP-Link Napájecí adaptér 9V, 0,6A

Napájecí 9 V zdroj vhodný pro napájení některých AP a RouterBoardů. Obzvláště vhodné k TP-LINK routerům s jednou anténou.

 

79.00 Kč  bez DPH

 

95.59 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Adaptér TP-Link UE300 USB 3.0 na Gigabit Ethernet

TP-Link UE300 je USB 3.0 gigabitový ethernetový síťový adaptér, který zajišťuje vysokou přenosovou rychlost pro váš Ultrabook, MacBook Air nebo stolní počítač. Kompaktní přenosné provedení s navíjecím kabelem jej činí ideálním na cesty.

 

295.00 Kč  bez DPH

 

356.95 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Powerline ethernet TP-Link TL-WPA4220 KIT AV2 600Mbps, WiFi, set TL-WPA4220 a TL-PA4010, OneMesh

TL-WPA4220 + TL-PA4010 rozšíří vaše internetové připojení do každé místnosti domu pomocí stávající elektrické sítě. Poskytuje vysokorychlostní přenos dat rychlostí až 500 Mbit / s na vzdálenost až 300 metrů a rychlost bezdrátového připojení až 300 Mbit/s

 

1 357.00 Kč  bez DPH

 

1 641.97 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFi extender TP-Link MERCUSYS MW300RE AP/Repeater, 2,4GHz, 300Mbps

WiFi opakovač 802.11b/g/n až 300 Mbps, 2 x fixní anténa.

 

224.00 Kč  bez DPH

 

271.04 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link TL-SF1005D 5x LAN, plast

Switch TP-LINK TL-SF1005D je malý, kvalitní a rychlý 5portový přepínač, který poskytuje přenosovou rychlost LAN portů 100 Mbps. Všech pět portů podporuje funkci Auto MDI/MDIX a vy se tak nemusíte starat o to, který kabel máte připojit.

 

204.00 Kč  bez DPH

 

246.84 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFi router TP-Link TL-WA850RE Extender/AP - 300 Mbps

WiFi extender 802.11b/g/n až 300Mbps, 1x LAN, 2x vnitřní anténa

 

341.00 Kč  bez DPH

 

412.61 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Převodník TP-Link MC111CS WDM Transceiver, 10/100, support SC fiber singlmode - Verze 2 (9V)

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC112CS. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasic

 

570.00 Kč  bez DPH

 

689.70 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Převodník TP-Link MC112CS WDM Transceiver, 10/100, support SC fiber singlmode

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasic

 

570.00 Kč  bez DPH

 

689.70 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFi router TP-Link MERCUSYS AC12G AC1200 dual AP/router, 3x GLAN, 1xG WAN/ 300Mbps 2,4/ 867Mbps 5GHz

Bezdrátový gigabitový dvoupásmový router, rychlost připojení 300 Mbps v pásmu 2,4 GHz a 867 Mbps v pásmu 5 GHz, sdílení sítě pro až 60 zařízení, 4 externí antény s vysokým ziskem, 4x Gigabit Ethernet port, snadná instalace.

 

527.00 Kč  bez DPH

 

637.67 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Modem TP-Link TL-MR6400 LTE s WiFi routerem, 3x LAN, 1x WAN, 1x slot SIM, 300Mbps 2,4

3G/4G WiFi router 802.11b/g/n až 300Mbps, 1x WAN/LAN, 3x LAN, slot na SIM

 

1 691.00 Kč  bez DPH

 

2 046.11 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Powerline ethernet TP-Link TL-PA4010P KIT nano adaptér (500 Mbps), průch. zásuvka

TP-LINK TL-PA4010P je průchozí záskuvka v provedení nano velikosti, vybavená 1x RJ45 Ethernet LAN Port. Vyznačuje vysokou přenosovou rychlostí až 500 Mbps až na vzdálenost 300 metrů. Balení obsahuje 2 kusy.

 

1 042.00 Kč  bez DPH

 

1 260.82 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Modem TP-Link Archer MR400 LTE s WiFi routerem, AC1350, 3x LAN, 1x WAN, 1x slot SIM/ 450/867Mbps, OneMesh

3G/4G modem s WiFi routerem 802.11a/g/n/ac až 750Mbps, Dual-Band (2.4GHz 300Mbps + 5 GHz 433Mbps), 3x LAN, 1x WAN, slot na SIM LTE (800, 900, 1800, 2100, 2600MHz), WPS.

 

2 258.00 Kč  bez DPH

 

2 732.18 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link LS108G 8x GLan, kov

8 x RJ45 s automatickou adaptací 10 / 100 / 1000 Mb / s podporuje Auto-MDI / MDIX. Technologie Green Ethernet, řízení toku IEEE 802.3x. Ocelové pouzdro a desktopový design (lze upevnit na stěnu). Plug and play instalace, podpora 802.1p / DSCP QoS.

 

555.00 Kč  bez DPH

 

671.55 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Powerline ethernet TP-Link TL-PA7017P KIT twin pack, 1x GLan, adaptér (1000 Mbps)

Dvojice adaptérů s LAN konektorem do zásuvky pro vedení internetu po elektrické síti v domácnosti. Přenosová rychlost až 1000 Mbps. Průchozí zásuvka pro připojení spotřebičů. LAN kabely součástí balení.

 

1 198.00 Kč  bez DPH

 

1 449.58 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFi router TP-Link Archer C6U AC1200 dual AP, 4x GLAN, USB/ 300Mbps 2,4/ 867Mbps 5GHz, OneMesh

WiFi Router, podpora 802.11a/b/g/n/ac, rychlost až 1,2 GB/s (867 MB/s v 5GHz pásmu a 300 Mb/s v 2,4GHz pásmu). MU-MIMO, Beamforming, 4x anténa, IPv6, QAM s konstelací 1024. SPI Firewall, rodičovská kontrola, hostující síť, QoS. IGMP Shooping. Černá barva

 

905.00 Kč  bez DPH

 

1 095.05 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link TL-SG108S 8x GLan, kov

Neřízený plug & play switch, až o 65 % nižší spotřeba díky Green Ethernet. 8x 10/100/1000MB/s RJ-45, Auto MDI/MDI-X poskytuje maximální rychlost 2000 MB/s QoS, Flow Control, Prioritní režim, Auto-Negotiation, Store and forward. Tmavě modrá.

 

644.00 Kč  bez DPH

 

779.24 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFi router TP-Link MERCUSYS MR50G AC1900 dual AP/router, 2x GLAN, 1x GWAN/ 600Mbps 2,4/ 1300Mbps 5GHz

WiFi router, rychlost připojení 600 Mbps v pásmu 2,4 GHz a 1300 Mbps v pásmu 5 GHz, MU-MIMO tehnologie, 6 fixních antén se ziskem 5 dBi, 3x GLAN, 1x GWAN, IPv6, QoS, IPTV.

 

603.00 Kč  bez DPH

 

729.63 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFi router TP-Link Archer C54 AC1200 dual AP/router, 4x LAN, 1x WAN/ 300Mbps 2,4/ 867Mbps 5GHz

AC1200 Dual-Band router, rychlosti 300 Mbps ve 2.4GHz pásmu a 867 Mbps v pásmu 5GHz. 4x 10/100Mbps LAN, 1x 10/100Mbps WAN, 4 fixní antény , IPv4 i IPv6. Připevnitelný na zeď.

 

489.00 Kč  bez DPH

 

591.69 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFi router TP-Link MERCUSYS AC10 AC1200 dual AP/router, 2x LAN, 1x WAN/ 300Mbps 2,4/ 867Mbps 5GHz

Dual-band router / AP / bridge / repeater, Wi-Fi standardy 802.11 a/b/g/n/ac s rychlostí až 867 / 300 Mbps, 1x WAN a 2x LAN port, podpora MU-MIMO, 4x fixní anténa se ziskem 5 dBi, Beamforming a RangeBoost pro širší pokrytí. Podpora IPv6, DMZ. Bílá barva.

 

415.00 Kč  bez DPH

 

502.15 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Switch TP-Link TL-SG2218 smart 16x GLAN, 2x SFP, Omáda SDN

Precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link TL-SG2218 s kompaktním designem formátu 19" snadno umístíte do racku. Switch je vybavený 16 porty s rychlostí až 1000 Mbps, dvojicí portů SFP které jsou kombinované s 2 porty RJ45.

 

2 481.00 Kč  bez DPH

 

3 002.01 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Převodník TP-Link MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S - Verze 2 (9V)

Rychlý 100 mbps konvertor vybavený SC konektorem a 1x RJ45. Konvertor pracuje v režimu multi-mode: maximální délka spoje je tedy 2000m. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než po

 

570.00 Kč  bez DPH

 

689.70 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Převodník TP-Link MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x singl-mode - Verze 2 (9V)

Media konvertor single-mode s SC konektorem. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi

 

570.00 Kč  bez DPH

 

689.70 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostř

 

275.00 Kč  bez DPH

 

332.75 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu j

 

275.00 Kč  bez DPH

 

332.75 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

122

položek

6

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.