Telexion s.r.o.

  • Platinum tools
  • KLEIN Tools
  • HIKVISION - Videotelefony
 
 

Speciální nabídka

 
LAN SCOUT JUNIOR TESTER - KLEIN TOOLS

Rychlý tester datových kabelů s tónovým generátorem

Speciální cena

1 708.10 Kč 

bez DPH

2 067 Kč s DPH
 
 
 
 
LAN Installer Starter Kit Modular  KLEIN TOOLS

Sada montéra s přístrojem VDV526-052 LAN Scout Junior obsahuje: - VDV526-052 LAN Scout Junior - Kvalitní kovové nůžky na stříhání vodičů až 19 AWG - Krimplovací kleště na RJ12/RJ45 (6P/ 8P) se striperem na ploché a kulaté kabely UTP/FTP - Po

Speciální cena

2 479.72 Kč 

bez DPH

3 000 Kč s DPH
 
 
 
 
Svorkovnice rozpojovací typu KRONE neoriginál

Svorkovnice typu Krone rozpojovací na 10 párů , určená pro montáž na vany

Speciální cena

59.00 Kč 

bez DPH

71 Kč s DPH
 
 
 
 
Redukce 4-žílová US - CS

Redukce 4 žílova , pro použití do starších CZ zásuvek CZ na RJ11 6/4

Speciální cena

24.00 Kč 

bez DPH

29 Kč s DPH
 
 
 
 
Tónový generátor - KLEIN TOOLS

Tónový generátor - Profesionální použití - nastavení 5 různých tónů - dosah až 3km - automatické vypnutí po 1,5 hodině - připojení konektorem RJ11 nebo krokosvorkami - pozice STATUS test napětí do max 60V se zobrazením polarity NORMAL/REVERSE - P

Speciální cena

1 199.00 Kč 

bez DPH

1 451 Kč s DPH
 
 
 
 
TrakAll sonda s generátorem - KLEIN TOOLS

Doprodej modelu - akční cena!!

Speciální cena

1 390.00 Kč 

bez DPH

1 682 Kč s DPH
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC/APC, SM simplex s krytkou

s prachovou krytkou Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

Speciální cena

25.60 Kč 

bez DPH

31 Kč s DPH
 
 
 
 
Žárovka GU10-COB 7W AC-230 V, 4500K 560Lm

NOVINKA ! Výkonná s ideálním úhlem svitu 60° 4500K 560lm

Speciální cena

56.00 Kč 

bez DPH

68 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Novinky

 
LEXI-Net  RISER kabel  opt. - 48 vl. OS2 9/125  G.657A1  LSZH  Eca

LEXI-Net RISER kabel opt. - 48 vl. OS2 9/125 G.657A1 LSZH Eca Optický RISER kabel 48 vláken LSZH plášť vlákno G.657A1 průměr kabelu 14,5mm +-0,5mm Návin na bubnu (průměr110cm) - 1000m Datasheet sv záložce "související dokumenty"

48.20 Kč 

bez DPH

58 Kč s DPH
 
 
 
 
Čelo optické vany OPVANA2UN-OPTR  48 SC SIMPLEX

Čelo optické vany OPVANA2UN-OPTR 48 SC SIMPLEX

92.00 Kč 

bez DPH

111 Kč s DPH
 
 
 
 
ToneMaster™- Tónový generátor s vysokým výkonem - TURBO

Tónový generátor s vysokým výkonem funkcí TURBO S funkcí TURBO o 700% vyšší výkon oproti běžnému generátoru Dualní tón 1165 Hz a 874 Hz Dva tóny 1165 Hz a 874 Hz Výkon: LO 3.6 dBm HI 9.3 dBm TURBO Power Mode LO 12.3 dBm HI 18.4 dB

1 995.00 Kč 

bez DPH

2 414 Kč s DPH
 
 
 
 
LAN Scout™ Jr. 2 Cable Tester

LAN Scout™ Jr. 2 Cable Tester - Tester kabelů pro datové (RJ45) zakončené kabely a propojovací kabely - Velký podsvícený LCD zobrazuje výsledky drátové mapy pin na pin - Test na poruchy - nezapojený pin (Open), zkrat (Short), špatně zapojený pin

1 798.00 Kč 

bez DPH

2 176 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit mobilní verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.