WI-SFP30 Gb metalický modul do SFP slotu; RJ-45; 100m

 
 
 
 
 
 
 
WI-SFP30 Gb metalický modul do SFP slotu; RJ-45; 100m
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Wi-Tek 

KódEAM-FYIB000101
EAN
Dostupnost
skladem
 
Dostupnost na pobočkách
k dispozici do 48 hodin 

SK1

k dispozici do 48 hodin 

SK2

skladem 

EXT (dostupnost 2-4 pracovní dny)

 
Vaše cena bez DPH 649.00   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 785.29   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 
 
 
 
 

Související produkty

 
 
 

Hardwarové funkce&nbsp; 2x Gb Hi-PoE port&nbsp;- 90W,&nbsp;&nbsp;6x Gb PoE port - 30W,&nbsp;<s

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hardwarové funkce&nbsp; 16 GB PoE portů - (13-16 Hi-PoE)&nbsp;&nbsp;+ 2x GB RJ45 + 2x GB fiber optical porty Stan

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

4x Gb Hi-PoE port&nbsp;- 90W,&nbsp; 20x Gb PoE port - 30W,&nbsp;2x&nbsp;Gb&nbsp;uplink port, 2× Gb fiber opti

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

4portový gigabitový neřízený průmyslový PoE Switch&nbsp;&nbsp;Hardwarové funkce&nbsp; <span st

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

8 portový gigabitový neřízený průmyslový PoE Switch&nbsp;Hardwarové funkce&nbsp; <span style="color:#

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

4 portový gigabitový neřízený průmyslový PoE Switch&nbsp;&nbsp;Hardwarové

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Full Gigabit Smart managed PoE SwitchSmart funkce Vizualizace topologie sítě<

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Full Gigabit Smart management PoE SwitchSmart funkce Vizualizace topologie sí

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Full Gigabit Smart managed PoE SwitchSmart funkce Vizualizace topologie sítě<

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

&nbsp;Smart funkce <

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

8 portový gigabitový neřízený průmyslový PoE Switch&nbsp;&nbsp;Hardwarové funkce&nbsp; <span s

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Plně řiditelný L2 PoE switch s možností připojení až 8&nbsp;IP zařízení. Telecom-level Ethernet-ring ochranný protokol, STP/RSTP Záloha

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Plně řiditelný L2 PoE switch s možností připojení až 18&nbsp;IP zařízení. Telecom-level Ethernet-ring ochranný protokol, STP/RSTP Záloha

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Plně řiditelný L2 PoE switch s možností připojení až 26&nbsp;IP zařízení. Telecom-level Ethernet-ring ochranný protokol, STP/RSTP <li

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Switch umožňuje zobrazit topologii a&nbsp;stav sítě, dále&nbsp;přijímat alarmy zařízení v reálném čase, což&nbsp;výrazně snižuje náklady na síťový&nbsp;provoz a údržbu.<span style="color:#0000

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Switch umožňuje zobrazit topologii a&nbsp;stav sítě, dále&nbsp;přijímat alarmy zařízení v reálném čase, což&nbsp;výrazně snižuje náklady na síťový&nbsp;provoz a údržbu.<span style="color:#0000

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Switch umožňuje zobrazit topologii a&nbsp;stav sítě, dále&nbsp;přijímat alarmy zařízení v reálném čase, což&nbsp;výrazně snižuje náklady na síťový&nbsp;provoz a údržbu.<span style="color:#0000

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Full Gigabit Smart managed PoE SwitchSmart funkce Vizualizace topologie sítě<

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Plně gigabitový switch&nbsp;24x RJ45 +&nbsp;2x Combo +&nbsp;2x SFP,&nbsp;24&nbsp;portů&nbsp;PoEL2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizují hlas

 

8 490.00 Kč  bez DPH

 

10 272.90 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Plně gigabitový switch&nbsp;8x RJ45 + 2x SFP&nbsp;s 8 porty PoEL2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizují hlasové a video aplikacePodpora ochrany proti zkratu a proudové ochrany</spa

 

3 890.00 Kč  bez DPH

 

4 706.90 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

11 portový venkovní switch s 8 porty PoEKrytí IP65 odolné proti povětrnostním vlivům z něj činí ideální volbu pro venkovní CCTV aplikace. Je vyrobena

 

2 990.00 Kč  bez DPH

 

3 617.90 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

100M&nbsp;switch&nbsp;-&nbsp;16x RJ45&nbsp;PoE&nbsp;+ 1x Combo SFP + 1x&nbsp;Gb&nbsp;RJ45,&nbsp;funkce Watchdog pro kontrolu a restart připojenýc

 

3 890.00 Kč  bez DPH

 

4 706.90 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Venkovní 4 portový&nbsp;smart managed switch&nbsp;Specifikace<

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Plně gigabitový vzdáleně konfigurovatelný switch&nbsp;8x RJ45 (8x PoE) + 2x SFP&nbsp;&nbsp;Hardwarové funkce <

 

2 890.00 Kč  bez DPH

 

3 496.90 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Venkovní 8&nbsp;portový&nbsp;smart managed switch&nbsp;Specifikace

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

100M&nbsp;switch&nbsp;- 24x RJ45&nbsp;PoE&nbsp;+ 1x Combo SFP + 1x&nbsp;Gb&nbsp;RJ45,&nbsp;funkce Watchdog pro kontrolu a restart připojených zař

 

4 990.00 Kč  bez DPH

 

6 037.90 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

100Mbps HiPoE switch&nbsp;-&nbsp;16x RJ45 100M&nbsp;+ 1x Combo SFP + 1x&nbsp;Gb &nbsp;RJ45,&nbsp;funkce Watchdog pro kontrolu a restart připojený

 

4 490.00 Kč  bez DPH

 

5 432.90 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

100Mbps HiPoE switch&nbsp;+ 24xRJ45 100M&nbsp;+ 2x Combo SFP,&nbsp;funkce Watchdog pro kontrolu a restart připojených zařízení&nbsp;</sp

 

5 390.00 Kč  bez DPH

 

6 521.90 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10/100M switch&nbsp;- 48x RJ45&nbsp;PoE&nbsp;+ 2x Gb&nbsp;Combo,&nbsp;funkce Watchdog pro kontrolu a restart připojených zařízení&nbsp;&nbsp;Hardwarové

 

11 990.00 Kč  bez DPH

 

14 507.90 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Průmyslový mediální konvertor Wi-Tek poskytuje 1 gigabitový ethernetový port RJ-45 a 1 gigabitový slot SFP.Kombinuje&nbsp;konverzi ethernetového přenosu s&

 

1 490.00 Kč  bez DPH

 

1 802.90 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hardwarové funkce&nbsp; 16&nbsp;PoE portů - 10/100Mbps&nbsp; +&nbsp;1x GB RJ45 + 1x GB combo port High priority p

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hardwarové funkce&nbsp; 24 PoE portů - 10/100Mbps&nbsp; +&nbsp;1x GB RJ45 + 1x GB combo port High priority porty:

Cena po přihlášení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

SFP Gb metalický modul - RJ-45

  • Single mode transceiver SFP RJ-45
  • Kompatibilní s Gb SFP porty
  • Konektor: 1x Gb Ethernet Port
  • Max. délka kabelu: 100 metrů
  • Pracovní teplota: 0°C - 70°C
  • Pracovní vlhkost: 10% - 90%


 

Obchodníci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit mobilní verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.