Status: Novinka

 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Novinka 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

21

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
DIN BOX 2*SC Simplex, plastový

DIN zásuvka 2x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 2x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60,5x18,5x85mm (+- velikost jističe) Použití spojek bez přírub! Datasheet v záložce "sou

 

100.00 Kč  bez DPH

 

121.00 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
DIN BOX 4*SC Simplex, plastový

DIN zásuvka 4x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 4x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60,5x31,5x98,5mm Použití spojek bez přírub! Datasheet v záložce "souvisejísí dokumenty"

 

119.00 Kč  bez DPH

 

143.99 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
DIN BOX - Zásuvka 4*SC Simplex, plastová

Zásuvka universální na omítku nebo na DIN lištu 4x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 4x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu Výklopná kazetka s hřebeny pro ochranu sváru rozměr: 80 x 29 x 8

 

120.00 Kč  bez DPH

 

145.20 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Kabel Cat 6A S/FTP LSOH drát, 500m cívka, ohniodolný B2ca-s1a,d1,a1

Kabel Cat 6A S/FTP LSOH drát ohniodolný B2ca-s1a,d1,a1 balení - cívka 500m oranžový plášť čistá měď, průměr vodiče 0.56+/-0.008mm Datasheet a certifikáty v záložce související dokumenty

 

13.20 Kč  bez DPH

 

15.97 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Kabel LEXI 4 žilový EZS stíněný (samoodvíjecí box 305m)

Kabel LEXI 4 žilový EZS stíněný (samoodvíjecí box 305m) Drát 4 žíly 24AWG (0,5mm) průměr pláště 3,8mm barvy vodičů červená, černá, bílá, žlutá. Možnost uložení na i pod omítku Barva pláště bíla měrky po "m" Balení v samoodvíjecí krabici 305m

 

4.80 Kč  bez DPH

 

5.81 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Kabel LEXI 6 žilový EZS stíněný (samoodvíjecí box 305m)

Kabel LEXI 6 žilový EZS stíněný (samoodvíjecí box 305m) Drát 6 žil 24AWG (0,5mm) průměr pláště 4,3mm barvy vodičů: červená, černá, bílá, žlutá, oranžová, šedá Možnost uložení na i pod omítku Barva pláště bíla měrky po "m" Balení: samoodvíjec

 

6.50 Kč  bez DPH

 

7.87 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net Keystone Cat 5e UTP samozářezový

Keystone LEXI-Net Exclusive Cat 5e UTP samozářezový, vhodný pro patch panely i zásuvky Více informací a datasheet v záložce "Související dokumenty"

 

42.00 Kč  bez DPH

 

50.82 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Kabel SF/UTP CAT5 YELLOW FLEX PUR AWG26/7 RAL 1021 Leoni Kerpen

Kabel SF/UTP CAT5 YELLOW FLEX PUR AWG26/7 RAL 1021 Leoni Kerpen Flexibilní PUR kabel 5e dvojité stínění SF/UTP Kabel vhodný tam kde je požadavek na flexibilní uložení a pohyb kabelu. Datasheet v záložce "související dokumenty"

 

49.70 Kč  bez DPH

 

60.14 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Rozvaděč stojanový LEXI vč. 2x vent+term.+kol. 24U 600x600

ROZMĚRY: 24U 600mm x 600mm x mm (ŠxHxV) - rozvaděč je dodáván v rozloženém stavu, pokud je požadavek na složení účtuje se poplatek za sestavení - položka SESTR2 STANDARDY: ANSI/EIA RS-310-D, IEC297-2, DIN41494 – Part 1, Part 7, GB/T3047, 2

 

7 290.00 Kč  bez DPH

 

8 820.90 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Optická spojka E2000 simplex, SM 9/125, zelená (APC), bez příruby

LEXI-Net spojka optická E2000/APC SM bez příruby

 

139.00 Kč  bez DPH

 

168.19 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling LC/APC, SM duplex, bez příruby

LEXI-Net spojka optická duplexní LC/APC SM bez příruby

 

37.00 Kč  bez DPH

 

44.77 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling LC, MM duplex, bez příruby

LEXI-Net spojka optická duplexní LC/PC MM OM2 bez příruby

 

37.00 Kč  bez DPH

 

44.77 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling LC, SM duplex, bez příruby

LEXI-Net spojka optická duplexní LC/PC SM bez příruby

 

37.00 Kč  bez DPH

 

44.77 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net spojka optická SC/APC SM bez příruby

LEXI-Net spojka optická SC/APC SM bez příruby

 

22.00 Kč  bez DPH

 

26.62 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC, MM simplex, bez příruby

LEXI-Net spojka optická SC/PC MM OM2 bez příruby

 

22.00 Kč  bez DPH

 

26.62 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC, SM simplex bez příruby

LEXI-Net spojka optická SC/PC SM bez příruby

 

22.00 Kč  bez DPH

 

26.62 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
ToneMaster™- Tónový generátor s vysokým výkonem - TURBO

Tónový generátor s vysokým výkonem funkcí TURBO S funkcí TURBO o 700% vyšší výkon oproti běžnému generátoru Dualní tón 1165 Hz a 874 Hz Dva tóny 1165 Hz a 874 Hz Výkon: LO 3.6 dBm HI 9.3 dBm TURBO Power Mode LO 12.3 dBm HI 18.4 dB

 

1 995.00 Kč  bez DPH

 

2 413.95 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Tónový generátor PRO - KLEIN TOOLS

Tónový generátor PRO - KLEIN TOOLS Tento prémiový tónový generátor má svorky ABN (Angled Bed of Nails), které dobře a bezpečně uchopí vodič. Generátor tónů vydává pět různých tónů. Zástrčka RJ11 se snadno připojuje k telefonním nebo datovým konektor

 

1 649.00 Kč  bez DPH

 

1 995.29 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LAN TESTER - VDV Scout® Pro 3 Tester Kit Locator (PoE) - KLEIN TOOLS

Nový model LAN TESTER - LAN TESTER - VDV Scout® Pro 3 Tester Kit Locator (PoE) - KLEIN TOOLS - Kabelový tester - telefon (RJ11/12), data (RJ45) a video (koax F-konnector) připojení kabelů s přehledným, jasným a rychlým zobrazením výsledků - Měří

 

5 412.00 Kč  bez DPH

 

6 548.52 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LAN TESTER - VDV Scout® Pro 3 Tester Kit Locator Map™ (PoE)- KLEIN TOOLS

Nový model LAN TESTER - LAN TESTER - VDV Scout® Pro 3 Tester Kit Locator Map™ (PoE) - KLEIN TOOLS - Kabelový tester - telefon (RJ11/12), data (RJ45) a video (koax F-konnector) připojení kabelů s přehledným, jasným a rychlým zobrazením výsledků -

 

8 116.00 Kč  bez DPH

 

9 820.36 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Sada s mapery #2-6 s příslušenstvím pro VDV Scout® Pro 3

Test + Map™ Remotes (#2 - #6) Rozšířitelná sada pro pro přístroj - Scout® Pro 3 Tester Sada obsahuje: 5ks Test + Map™ remotes (#2 thru #6), 6ks coaxial adapters (female-to-female), 2ks coaxial adapters (male-to-female), 7ks RJ45 patch ka

 

4 225.00 Kč  bez DPH

 

5 112.25 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.