Status: Novinka

 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Novinka 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

19

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Lexi-Net box plastový spojovací 24 vláken včetně kazet - vnitřní

Lexi-Net box plastový spojovací 24 vláken včetně kazet - vnitřní 2x kabelový vstup s ůchyty na tahové prvky 4x6 (24) výstupů na ftth kabely (3mm) 2x kazeta pro 12 svárů 24ks ochrana svárů 60mm 22cm dlouhá ochranná transparentní trubička 3,2/4,5 p

 

335.00 Kč  bez DPH

 

405.35 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Nástěnný optický box odbočný 4xSC/LCD/E2000

Nástěnný optický box odbočný 4xSC/LCD/E2000 plastový 2x kabelový vstup (možno na průchozí kabel) s fixací na tahové prvky držák na 6ks ochran svárů 4x otvor pro osazení spojek SC simplex (LC duplex, E2000) se záslepkou výbava: -ochrany svárů 6ks

 

225.00 Kč  bez DPH

 

272.25 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Optický odbočovací RISER box ( 16 svárů, 2x4 odchod kabely (trubičky do průměru 5,5mm)

Optický odbočovací box určený pro RISER kabely do průměru 11mm Fixace pro 2 x 4 odchozí kabely (trubičky) Možnost uložit až 16 svárů Rozměry v mm: 182(v) x 107(š) x 35(h) Materiál: Vysoce kvalitní ABS plast

 

234.00 Kč  bez DPH

 

283.14 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 12 vl. opt. kabel universální OM3 50/125 FRLSZH Eca

LEXI-Net GYFXTH - 12 vl. opt. kabel universální OM3 50/125 FRLSZH Eca Universální gelový kabel vnitřní/venkovní LSZH UV stabilní plášť Průměr kabelu 5,8mm Centrální trubička 2mm Použité vlákno OM3 - J-fibre (LEONI Group) viz přiložený

 

41.00 Kč  bez DPH

 

49.61 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 12 vl. opt. kabel universální OM4 50/125 FRLSZH Eca

LEXI-Net GYFXTH - 12 vl. opt. kabel universální OM4 50/125 LSZH Eca Universální gelový kabel vnitřní/venkovní LSZH UV stabilní plášť Průměr kabelu 5,8mm Centrální trubička 2mm Použité vlákno OM4 - J-fibre (LEONI Group) viz přiložený d

 

52.00 Kč  bez DPH

 

62.92 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 8 vl. opt. kabel universální OM3 50/125 FRLSZH Eca

LEXI-Net GYFXTH - 8 vl. opt. kabel universální OM3 50/125 LSZH Eca Universální gelový kabel vnitřní/venkovní LSZH UV stabilní plášť Průměr kabelu 5,8mm Centrální trubička 2mm Použité vlákno OM3 - J-fibre (LEONI Group) viz přiložený da

 

28.00 Kč  bez DPH

 

33.88 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 8 vl. opt. kabel universální OM4 50/125 FRLSZH Eca

LEXI-Net GYFXTH - 8 vl. opt. kabel universální OM4 50/125 LSZH Eca Universální gelový kabel vnitřní/venkovní LSZH UV stabilní plášť Průměr kabelu 5,8mm Centrální trubička 2mm Použité vlákno OM4 - J-fibre (LEONI Group) viz přiložený da

 

39.00 Kč  bez DPH

 

47.19 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Modul pro 2x keystone 45x45mm s prachovkou čirou

Modul pro 2x keystone 45x45mm s transparentními prachovkami konektoru a popisným štítkem, přímý. Použití do podlahových krabic, parapetních žlabů a různých zásuvek určených pro moduly 45x45mm

 

23.00 Kč  bez DPH

 

27.83 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Kabel LEXI 4 žilový EZS stíněný (samoodvíjecí box 305m)

Kabel LEXI 4 žilový EZS stíněný (samoodvíjecí box 305m) Drát 4 žíly 24AWG (0,5mm) průměr pláště 3,8mm barvy vodičů červená, černá, bílá, žlutá. Možnost uložení na i pod omítku Barva pláště bíla měrky po "m" Balení v samoodvíjecí krabici 305m

 

5.40 Kč  bez DPH

 

6.53 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Kabel 2 páry CAT5 E UTP Lanko 24AWG LSZH

Kabel 2 páry CAT5 E UTP Lanko 24AWG LSZH

 

4.20 Kč  bez DPH

 

5.08 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Rám 19" 1U - 6 port (60 párů) typ KRONE

Rám 19" 1U - 6 port (60 párů) typ KRONE Materiál - nerezový plech rozměr 486 x 43 x 81 mm

 

330.00 Kč  bez DPH

 

399.30 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Rám 19" 3U - 18 port (180 párů) typ KRONE

Rám 19" 3U - 18 port (180 párů) typ KRONE Materiál - nerezový plech rozměr 482 x 133 x 83 mm

 

580.00 Kč  bez DPH

 

701.80 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch panel 24 portů neosazený 1U pro UTP/ FTP - výsuvný

LEXI-Net Patch panel 24 portů neosazený 1U pro UTP/ FTP - výsuvný materiál ocel s práškovou barvou RAL 9005 hmotnost: 1,35kg hloubka výsuvu 201 mm

 

751.00 Kč  bez DPH

 

908.71 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch panel 24 portů neosazený 1U pro UTP/ FTP

LEXI-Net Patch panel 24 portů neosazený pro UTP/ FTP materiál ocel s práškovou barvou RAL 9005 hmotnost: 0,9kg rozměr: 483 x 44 x 102 mm

 

402.00 Kč  bez DPH

 

486.42 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Patch panel osazený 19" 1U 24 FTP Cat 6A šedý

Patch panel osazený 19" 1U 24 PORT FTP Cat 6A šedý

 

1 260.00 Kč  bez DPH

 

1 524.60 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Patch panel osazený 19" 1U 24 UTP Cat 6 s krytkami RJ45

Patch panel osazený 19" 1U 24 UTP Cat 6 s krytkami RJ45

 

920.00 Kč  bez DPH

 

1 113.20 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Patch panel osazený 19" 1U 24 FTP Cat 6

Patch panel osazený 19" 1U 24 FTP Cat 6

 

1 060.00 Kč  bez DPH

 

1 282.60 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
ToneMaster™- Tónový generátor s vysokým výkonem - TURBO

Tónový generátor s vysokým výkonem funkcí TURBO S funkcí TURBO o 700% vyšší výkon oproti běžnému generátoru Dualní tón 1165 Hz a 874 Hz Dva tóny 1165 Hz a 874 Hz Výkon: LO 3.6 dBm HI 9.3 dBm TURBO Power Mode LO 12.3 dBm HI 18.4 dB

 

1 995.00 Kč  bez DPH

 

2 413.95 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
TrakAll sonda s generátorem, test kontinuity - KLEIN TOOLS

TrakAll sonda s generátorem, test kontinuity - KLEIN TOOLS - Jednoduchý generátor tónů a sonda pro trasování kabelů (pro kabely bez napětí) - Sonda s odolným nekovovým vodivým hrotem - Krokosvorky pro připojení na neukončené vodiče - Testovací kabel

 

1 490.00 Kč  bez DPH

 

1 802.90 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.