LEXI-Net Pigtail SC/APC SM 09/125 4mm LSZH 30M G657B3

 
 
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC/APC SM 09/125 4mm LSZH 30M G657B3

 Speciální nabídka 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Lexi-NET 

KódPIO9SCA30G657B3
EAN0725765545350
Dostupnost
skladem
 
Dostupnost na pobočkách
skladem 

SK1

skladem 

SK2

není skladem 

EXT (dostupnost 2-4 pracovní dny)

 
Speciální cena Platnost do : 30.9.2024
Vaše cena bez DPH 199.00   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 240.79   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

LEXI-Net Pigtail SC/APC SM 09/125  4mm LSZH 30M  G657B3

Pigtail optický SC/APC
4mm LSZH bílý
vlákno G657B3
30m délka


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Aleš Mikulášek, ales@telexion.cz


 
 
 
 
 
 

Stránky výrobce:

www.lexi.cz


Stránky o produktu:

www.lexi.cz


 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.