Switche+PoE

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie  Switche+PoE

 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

92

položek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
DS-3E1105P-EI Smart managed switch 4x 100TX PoE + 1x 100TX uplink, 60W, Super PoE

Switch umožňuje zobrazit topologii a stav sítě, dále přijímat alarmy zařízení v reálném čase, což výrazně snižuje náklady na síťový provoz

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
DS-3E1318P-EI V2 Smart managed switch 16x100TX PoE + 2x Gb Uplink Combo port, 230W, Super PoE- dosah až 300m

Switch umožňuje zobrazit topologii a stav sítě, dále přijímat alarmy zařízení v reálném čase, což výrazně snižuje náklady na síťový provoz a údržbu.

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
WI-PS306GF-O Venkovní switch 4xGE PoE; 1xGE + 1xSFP; IP65; 65W

Venkovní PoE switch s krytím IP65 je maximálně odolný proti povětrnostním vlivům. Je vyroben z odolného kvalitního plastu. Díky těmto vlastnostem je vhodný pro venkovní CCTV aplikace&n

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
WI-PS309GF-O Venkovní switch 8xGE PoE; 2xSFP; IP65; 120W

Venkovní PoE switch s krytím IP65 je maximálně odolný proti povětrnostním vlivům. Je vyroben z odolného kvalitního plastu. Díky těmto vlastnostem je vhodný pro venkovní CCTV aplikace&n

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
WI-PS348G 48GE PoE switch; 600W

Plně gigabitový switch 48 portů PoE RJ45 1Gbps. Full duplex režimHardwarové Funkce

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
WI-PS210G-O V2 Venkovní HiPoE switch s 8 porty PoE; 2xGE+1xSFP; IP65; 120W

11 portový venkovní switch s 8 porty PoEKrytí IP65 odolné proti povětrnostním vlivům z něj činí ideální volbu pro venkovní CCTV aplikace. Je vyrobena

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
WI-PCMS306GF-I Průmyslový 4GE + 2SFP 802.3af/at Cloud L2 PoE switch; 120W

Cloudově spravovatelný průmyslový L2 PoE switch. Vzdálená správa kamer ONVIF přes Wi-Tek Cloud / mobilní aplikaci. 4 gigabitové porty PoE+. 2 gigabitové sloty SFP. Celkový příkon PoE 120 W. Více režimů DIP s fu

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
WI-POE22E-O PoE extender 2xGE output (802.3at 30W + 802.3bt 60W); 1xGE input (802.3bt 90W)

Vodotěsný průmyslový 3-portový Plug and Play Gigabitový Long Range PoE extender  Výstupy a vstupy: 2Gb PoE Output (1x 802.3af/at 30W

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
WI-PS205H V2 4FE + 2FE PoE switch; 250m; 40W

100 Mbps switch 6x RJ45  - 4 porty PoE/ Extend mode. Funkce Watchdog pro kontrolu a restart připojených zařízení &nb

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
WI-PS210H 8FE + 2FE HiPoE switch; 250m; 65W

100M switch - 8x RJ45 PoE + 2x RJ45 Uplink,  funkce Watchdog pro kontrolu a restart připojených zařízení  Hardwarové funk

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
WI-PS518GH 16FE + 1Combo SFP + 1GE PoE switch; 250m; 150W

100M switch - 16x RJ45 PoE + 1x Combo SFP + 1x Gb RJ45, funkce Watchdog pro kontrolu a restart připojenýc

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
WI-PS205 V2 4FE + 2FE HiPoE switch; 250m; 65W

100 Mbps switch 6x RJ45 - 4 porty PoE / Extend mode. Funkce Watchdog pro kontrolu a restart připojených zařízení  

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
WI-PCES306G 4GE + 2GE 802.3af/at Cloud PoE switch; 250m; 60W

Plně gigabitový vzdáleně konfigurovatelný switch 6x RJ45 (4x PoE)Hardwarové funkce

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
DS-3T1306P-SI/HS Venkovní smart managed switch , 4x 100Mb PoE + 1x Gb RJ45 + 1x Gb SFP, 110W

Venkovní 4 portový&nbsp;smart managed switch&nbsp;Specifikace<

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
WI-PS210 V2 8FE + 2FE PoE switch; 250m; 120W

100 Mbps switch 2x RJ45 + 2x uplink,&nbsp;8&nbsp;portů PoE/ Extend mode. Funkce Watchdog pro kontrolu a restart připojených zařízení&nbsp;&nbsp;

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
WI-PCES310GF 8GE + 2SFP 802.3af/at Cloud PoE switch; 120W

Plně gigabitový vzdáleně konfigurovatelný switch&nbsp;8x RJ45 (8x PoE) + 2x SFP&nbsp;&nbsp;Hardwarové funkce <

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
DS-3T1310P-SI/HS Venkovní smart managed switch, 8x 100Mb PoE + 1x Gb RJ45 + 1x Gb SFP, 110W

Venkovní 8&nbsp;portový&nbsp;smart managed switch&nbsp;Specifikace

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
WI-PS210G V2 8FE + 2GE HiPoE switch; 250m; 120W

100 Mbps switch&nbsp;- 8x RJ45&nbsp;PoE&nbsp;+ 2x Gb RJ45,&nbsp;funkce Watchdog pro kontrolu a restart připojených zařízení&nbsp;&nbsp;Har

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
WI-PS526GH 24FE + 1Combo SFP + 1GE PoE switch; 250m; 200W

100M&nbsp;switch&nbsp;- 24x RJ45&nbsp;PoE&nbsp;+ 1x Combo SFP + 1x&nbsp;Gb&nbsp;RJ45,&nbsp;funkce Watchdog pro kontrolu a restart připojených zař

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
WI-SFP10LC-20KM Sada SFP modulů; single mode; 1310nm/1550nm; SimplexLC; 20km; pár

SFP modul; single mode&nbsp; Kompatibilní s Gb SFP porty Konektor: Simplex LC

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
WI-PS526G V2 24FE + 2Combo SFP HiPoE switch; 250m; 250W

100Mbps HiPoE switch&nbsp;+ 24xRJ45 100M&nbsp;+ 2x Combo SFP,&nbsp;funkce Watchdog pro kontrolu a restart připojených zařízení&nbsp;

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
WI-PS150GF 48FE + 2GE Combo SFP PoE switch; 700W

10/100M switch&nbsp;- 48x RJ45&nbsp;PoE&nbsp;+ 2x Gb&nbsp;Combo,&nbsp;funkce Watchdog pro kontrolu a restart připojených zařízení&nbsp;&nbsp;Hardwarové

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
WI-SFP30 Gb metalický modul do SFP slotu; RJ-45; 100m

SFP Gb metalický modul -&nbsp;RJ-45 Single mode&nbsp;transceiver SFP RJ-45 Kompatibilní

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
WI-POE55-48V-60W Gigabit Hi-PoE Injector; 60W

PoE Injektory Wi-Tek poskytují variabilní výkon a vysokou rychlost. Některé z nich jsou vybaveny průmyslovou čipovou sadou, která může pracovat v náročných podmínkách -40&nbsp;~ +80°C. Injektory Wi-Tek jsou chráněny

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

92

položek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.