Optika

 



 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optika

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

303

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Kabel SF/UTP CAT5 YELLOW FLEX PUR AWG26/7 RAL 1021 Leoni Kerpen

Kabel SF/UTP CAT5 YELLOW FLEX PUR AWG26/7 RAL 1021 Leoni Kerpen Flexibilní PUR kabel 5e dvojité stínění SF/UTP Kabel vhodný tam kde je požadavek na flexibilní uložení a pohyb kabelu. Datasheet v záložce "související dokumenty"

 

49.70 Kč  bez DPH

 

60.14 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Rozvaděč FTTH malý patrový pro Riser kabely 12 vláken

Rozvaděč FTTH malý patrový pro Riser kabely 12 vláken Přechodový bod mezi Vertikální kabeláží (stoupačkou )a horizontálním kabelem vedeným v patře ke koncovému bodu. Kabelový vstup a výstup pro vertikální RISER kabel Gumová průchodka s 12x otvor

 

269.00 Kč  bez DPH

 

325.49 Kč  s DPH

 Výprodej 

     
 
 
 
 
 
Rozvaděč FTTH patrový pro Riser kabely 12 vláken

Rozvaděč FTTH patrový pro Riser kabely 12 vláken Přechodový bod mezi Vertikální kabeláží (stoupačkou )a horizontálním kabelem vedeným v patře ke koncovému bodu. Kabelový vstup a výstup pro vertikální RISER kabel Gumová průchodka s 12x otvorem proo

 

398.00 Kč  bez DPH

 

481.58 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Rozvaděč FTTH patrový pro Riser kabely 24 vláken

Rozvaděč FTTH patrový pro Riser kabely 24 vláken Přechodový bod mezi Vertikální kabeláží (stoupačkou )a horizontálním kabelem vedeným v patře ke koncovému bodu. Kabelový vstup a výstup pro vertikální RISER kabel Gumová průchodka s 24x otvorem pro

 

428.00 Kč  bez DPH

 

517.88 Kč  s DPH

 Výprodej 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC/APC SM 09/125 3mm LSZH 30M G657B3

LEXI-Net Pigtail SC/APC SM 09/125 3mm LSZH 30M G657B3 Speciální Pigtail pro vertikální rozvod SC/APC délka 30m průměr: 3mm plášť LSZH vlákno G657B3

 

256.00 Kč  bez DPH

 

309.76 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Lexi-Net Patch kabel 09/125, SC(APC)-SC(PC), 3m simplex (3mm)

 

84.00 Kč  bez DPH

 

101.64 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIN BOX 2*SC Simplex, plastový

DIN zásuvka 2x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 2x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60,5x18,5x85mm (+- velikost jističe) Použití spojek bez přírub! Datasheet v záložce "sou

 

97.00 Kč  bez DPH

 

117.37 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIN BOX 4*SC Simplex, plastový

DIN zásuvka 4x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 4x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60,5x31,5x98,5mm Použití spojek bez přírub! Datasheet v záložce "souvisejísí dokumenty"

 

114.00 Kč  bez DPH

 

137.94 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický odbočovací RISER box ( 16 svárů, 2x4 odchod kabely (trubičky do průměru 5,5mm)

Optický odbočovací box určený pro RISER kabely do průměru 11mm Fixace pro 2 x 4 odchozí kabely (trubičky) Možnost uložit až 16 svárů Rozměry v mm: 182(v) x 107(š) x 35(h) Materiál: Vysoce kvalitní ABS plast

 

234.00 Kč  bez DPH

 

283.14 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 8 vl. opt. kabel universální OM3 50/125 FRLSZH Eca

LEXI-Net GYFXTH - 8 vl. opt. kabel universální OM3 50/125 LSZH Eca Universální gelový kabel vnitřní/venkovní LSZH UV stabilní plášť Průměr kabelu 5,8mm Centrální trubička 2mm Použité vlákno OM3 - J-fibre (LEONI Group) viz přiložený da

 

28.00 Kč  bez DPH

 

33.88 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 8 vl. opt. kabel universální OM4 50/125 FRLSZH Eca

LEXI-Net GYFXTH - 8 vl. opt. kabel universální OM4 50/125 LSZH Eca Universální gelový kabel vnitřní/venkovní LSZH UV stabilní plášť Průměr kabelu 5,8mm Centrální trubička 2mm Použité vlákno OM4 - J-fibre (LEONI Group) viz přiložený da

 

39.00 Kč  bez DPH

 

47.19 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 12 vl. opt. kabel universální OM3 50/125 FRLSZH Eca

LEXI-Net GYFXTH - 12 vl. opt. kabel universální OM3 50/125 FRLSZH Eca Universální gelový kabel vnitřní/venkovní LSZH UV stabilní plášť Průměr kabelu 5,8mm Centrální trubička 2mm Použité vlákno OM3 - J-fibre (LEONI Group) viz přiložený

 

41.00 Kč  bez DPH

 

49.61 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 12 vl. opt. kabel universální OM4 50/125 FRLSZH Eca

LEXI-Net GYFXTH - 12 vl. opt. kabel universální OM4 50/125 LSZH Eca Universální gelový kabel vnitřní/venkovní LSZH UV stabilní plášť Průměr kabelu 5,8mm Centrální trubička 2mm Použité vlákno OM4 - J-fibre (LEONI Group) viz přiložený d

 

52.00 Kč  bez DPH

 

62.92 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Ochrana sváru smrštitelná 60mm - SLIM (1mm drát)

Ochrání svár proti poškození Tepelně smrštitelná Délka 60mm verze SLIM 1mm drát - výstuha

 

5.60 Kč  bez DPH

 

6.78 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický box FTTH 16C bez vnitřní výbavy, venkovní IP65

FTTH box pro 16 vláken - 2x kabelový vstup - kabelová průchodka PG + možná výměna za dělené průchodky - ve výbavě - 16x výstup na FTTH kabely s průchodky - bez vnitřní výbavy (výklopné kazety) - ve výbave 16x ochrana sváru , stahovací pásky,

 

645.00 Kč  bez DPH

 

780.45 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

303

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.