Optika

 



 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optika

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

310

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
LEXI-Net Patch kabel 62,5/125, LC-ST, 3m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM1 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

195.00 Kč  bez DPH

 

235.95 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, LC-LC OM3, 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

178.00 Kč  bez DPH

 

215.38 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC SM 09/125 2m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

42.00 Kč  bez DPH

 

50.82 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail ST SM 09/125 1 m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

42.00 Kč  bez DPH

 

50.82 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail ST SM 09/125 2m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

44.00 Kč  bez DPH

 

53.24 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail LC MM 50/125 1m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

54.00 Kč  bez DPH

 

65.34 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail LC MM 50/125 2m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

56.00 Kč  bez DPH

 

67.76 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC MM 50/125 2m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

42.00 Kč  bez DPH

 

50.82 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail ST MM 50/125 1m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

39.00 Kč  bez DPH

 

47.19 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail ST MM 50/125 2m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

42.00 Kč  bez DPH

 

50.82 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail LC MM 50/125 OM3 1m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

49.00 Kč  bez DPH

 

59.29 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC MM 50/125 OM3 1m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

42.00 Kč  bez DPH

 

50.82 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail LC MM 62,5/125 1m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

45.00 Kč  bez DPH

 

54.45 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail LC MM 62,5/125 2m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

49.00 Kč  bez DPH

 

59.29 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC MM 62,5/125 1m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

41.00 Kč  bez DPH

 

49.61 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC MM 62,5/125 2m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

45.00 Kč  bez DPH

 

54.45 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail ST MM 62,5/125 1m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

41.00 Kč  bez DPH

 

49.61 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 62,5/125, SC-LC, 1m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM1 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

173.00 Kč  bez DPH

 

209.33 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 62,5/125, SC-LC, 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM1 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

182.00 Kč  bez DPH

 

220.22 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 62,5/125, SC-LC, 3m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM1 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

195.00 Kč  bez DPH

 

235.95 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 62,5/125, SC-LC, 5m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM1 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

226.00 Kč  bez DPH

 

273.46 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 62,5/125, SC-SC, 1m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM1 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

173.00 Kč  bez DPH

 

209.33 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 62,5/125, SC-SC, 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM1 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

182.00 Kč  bez DPH

 

220.22 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 62,5/125, SC-SC, 3m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM1 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

195.00 Kč  bez DPH

 

235.95 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

310

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.