Optika

 



 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optika

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

308

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický box nástěnný vnitřní kovový pro 8 SC simplex (LC duplex, E2000)

Optický box nástěnný vnitční pro 8 SC simplex (LC duplex, E2000) Vybavený, kazeta, ochrany svárů, stahovací pásky rozměr: 265x155x48mm

 

295.00 Kč  bez DPH

 

356.95 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling ST, SM simplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

15.00 Kč  bez DPH

 

18.15 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Coupling SC-ST, SM duplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

28.00 Kč  bez DPH

 

33.88 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC-ST, SM simplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

28.00 Kč  bez DPH

 

33.88 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC OM3, MM simplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

15.00 Kč  bez DPH

 

18.15 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC, MM duplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

28.00 Kč  bez DPH

 

33.88 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Stripovací nástroj IDEAL do 3,2mm

 

690.00 Kč  bez DPH

 

834.90 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Stripovací nástroj IDEAL 3,2 - 5,56mm

Stripovací kleště na odplášťování kabelů a kablíků 3,2 až 5,56 mm, trubičky v kabelu, možnost podélného naříznutí pláště

 

690.00 Kč  bez DPH

 

834.90 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Čistící kazetový přípravek na ferule

Čistič ferulí s otočnou vnitřní kazetou.

 

999.00 Kč  bez DPH

 

1 208.79 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Náhradní páska pro kazetový čistič ferulí

Náhradní páska pro kazetový čistič ferulí

 

429.00 Kč  bez DPH

 

519.09 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, LC-LC, 10m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

233.00 Kč  bez DPH

 

281.93 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, SC-ST, 10m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

233.00 Kč  bez DPH

 

281.93 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC SM 09/125 1m 2mm

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

45.00 Kč  bez DPH

 

54.45 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, SC-SC, 10m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

233.00 Kč  bez DPH

 

281.93 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, SC-LC, 10m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

233.00 Kč  bez DPH

 

281.93 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, SC-SC OM4, 1m duplex

Patch kabel provedení OM4, LSZH 2mm Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkretní naměřené hodnoty útlumů s výrobním číslem

 

190.00 Kč  bez DPH

 

229.90 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Spojka zemní optická pro 96 vláken

Spojka zemní optická pro 96 vláken 4x kazeta pro 24 vláken až 4x kabelový vstup instalační příslušenství rozměr 450x220x110mm

 

1 160.00 Kč  bez DPH

 

1 403.60 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Svářečka opt. vláken View5 INNO KIT

Svářečka optických vláken INNO View5, 3 letá záruka, robustní konstrukce s ochrannými prvky, tvrzené sklo, prachu vzdornost a voděodolnost Velký 5" dotykový displej s vysokým rozlišením a intuitivním grafickým rozhraním poskytuje uživatelům velký a čistý

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
Montážní prípravek pro 3M Fibrlok 2501

3M FIBRLOK II 2501 - montážní přípravek pro instalaci mechanické vláknové spojky FIBERLOK II 2529, plastová destička, černá

 

2 100.00 Kč  bez DPH

 

2 541.00 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, SC-LC, 10m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM2 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

232.00 Kč  bez DPH

 

280.72 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Konektorovací sada pro fibrlok 2529 s příslušenstvím bez lamačky

Sada na konektorování optických vláken spojkami FIBRLOK 2529 obsah balení: - brašna - přípravek 3M pro FIBRLOK 2529 - čistící bezprašné ubrousky balení 100ks - striper 250/900/ trubička - nůžky na kevlar - lahvička se sprejovým dávkovačem na is

 

7 980.00 Kč  bez DPH

 

9 655.80 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Svářečka opt. vláken View7 INNO KIT

Svářečka optických vláken INNO View7 je díky 3 leté záruce, robustní konstrukci s ochrannými prvky, tvrzenému sklu, prachu vzdornosti a voděodolnosti velmi spolehlivým zařízením. Velký 5" dotykový displej s vysokým rozlišením a intuitivním grafickým roz

Cena po přihlášení
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail LC/APC SM 09/125 1,5m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

46.00 Kč  bez DPH

 

55.66 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC/APC, SM simplex s krytkou

s prachovou krytkou Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

24.00 Kč  bez DPH

 

29.04 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

308

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.