Optika

 



 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optika

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

310

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
LEXI-Net Patch kabel 62,5/125, LC-ST, 5m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM1 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

226.00 Kč  bez DPH

 

273.46 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Optická vana 19", 1U 24x SC simplex výsuvná

Optická vana LEXI-Net výsuvná 19" 1U pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) Pevná konstrukce - síla materíálu 1,5mm Vypalovaný černý matný krupičkový lak Úchyty na tahové prvky 2ks Dva záměnné kabelové vstupy pro 2x přímý vstup a 1x úhlový

 

730.00 Kč  bez DPH

 

883.30 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIN BOX 2*SC Simplex, plastový

DIN zásuvka 2x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 2x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60,5x18,5x85mm (+- velikost jističe) Použití spojek bez přírub! Datasheet v záložce "sou

 

97.00 Kč  bez DPH

 

117.37 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC duplex

Čelo pro optickou vanu (OPVANA1UN-BLACK) 24x SC duplex černé

 

58.00 Kč  bez DPH

 

70.18 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC, SM simplex bez příruby

LEXI-Net spojka optická SC/PC SM bez příruby

 

16.00 Kč  bez DPH

 

19.36 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, LC-ST, 1m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

165.00 Kč  bez DPH

 

199.65 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, LC-LC, 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

168.00 Kč  bez DPH

 

203.28 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, SC-SC OM3, 1m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

165.00 Kč  bez DPH

 

199.65 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, SC-SC, 3m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM2 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

175.00 Kč  bez DPH

 

211.75 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, SC-SC, 5m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM2 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

180.00 Kč  bez DPH

 

217.80 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 62,5/125, LC-ST, 2m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM1 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

182.00 Kč  bez DPH

 

220.22 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Lexi-Net Patch kabel 50/125, SC-LC OM3, 10m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

276.00 Kč  bez DPH

 

333.96 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, SC-LC OM3, 3m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

183.00 Kč  bez DPH

 

221.43 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický box FTTH pro 16 SC simplex (E2000, LC Duplex) venkovní IP65

FTTH box pro 16 vláken ( zakončení SC/LC Duplex/E2000 krytí IP65 - 2x kabelový vstup - kabelová průchodka PG + možná výměna za dělené průchodky - ve výbavě - 16x výstup na FTTH kabely s průchodky - výklopná kazeta s držáky na 16x SCsimplex /L

 

745.00 Kč  bez DPH

 

901.45 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická vana 8xSC pro 10" rozvaděč 1U

Pevná optická vana v rozměru 19". Výška 1U, dodáváno včetně čela pro 8 SC konektorů. Součástí je montážní příslušenství.

 

228.00 Kč  bez DPH

 

275.88 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIN BOX 6 SC Duplex, kovový

Optický box na DIN lištu kovový pro zakončení či provaření až 12 vláken. Čelo 6x SC duplex , vybavený držáky svárů - 2ks 6 sv. , kabelová průchodka PG 2ks, záslapka PG 2ks) rozměr 130x125x35mm

 

550.00 Kč  bez DPH

 

665.50 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, LC-LC, 10m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

240.00 Kč  bez DPH

 

290.40 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
19", 2U, výsuvná optická vana pro 48 SC simplex, LC Duplex, E2000, černá

19", 2U, výsuvná optická vana pro 48 SC simplex, LC Duplex, E2000, černá Pevná konstrukce - síla materíálu 1,5mm Vypalovaný černý matný krupičkový lak Úchyty na tahové prvky 2ks Dva záměnné kabelové vstupy pro 2x přímý vstup a 1x úhlový 2x prů

 

685.00 Kč  bez DPH

 

828.85 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
19", 2U, výsuvná optická vana pro 48 SC duplex, černá

19", 2U, výsuvná optická vana pro 48 SC duplex, černá Pevná konstrukce - síla materíálu 1,5mm Vypalovaný černý matný krupičkový lak Úchyty na tahové prvky 2ks Dva záměnné kabelové vstupy pro 2x přímý vstup a 1x úhlový 2x průchodka PG 13,5 1x

 

685.00 Kč  bez DPH

 

828.85 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIN BOX - Zásuvka 4*SC Simplex, plastová

Zásuvka universální na omítku nebo na DIN lištu 4x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 4x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu Výklopná kazetka s hřebeny pro ochranu sváru rozměr: 80 x 29 x 8

 

117.00 Kč  bez DPH

 

141.57 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Spojka zemní optická pro 24/48 vláken

Spojka zemní optická pro 24/48 vláken 2x kazeta pro 12/24 vláken až 4x kabelový vstup instalační příslušenství rozměr 280x175x80mm

 

790.00 Kč  bez DPH

 

955.90 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, SC-SC, 1m, duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM2 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

160.00 Kč  bez DPH

 

193.60 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
čistící tyčinka LC - 1,25 až 800 čištění

Čistící tyčinka LC 1,25mm Možnost čištění jak ferulí (pigtail , patch kabel) tak čištění přímo ve vanách či aktivních prvcích. Více jak 800 čištění (stisků)

 

790.00 Kč  bez DPH

 

955.90 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
čistící tyčinka SC - 2,5 až 800 čištění

Čistící tyčinka SC (ST) 2,5mm Možnost čištění jak ferulí (pigtail , patch kabel) tak čištění přímo ve vanách či aktivních prvcích. Více jak 800 čištění (stisků) Unikátní patentovaný způsob čištění dvěma pohyby současně. Pro dokonalé vyčištění ferule s

 

790.00 Kč  bez DPH

 

955.90 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

310

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.