Optika

 



 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optika

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

303

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický rozvaděč 19" 4U- 144/288 port SC simplex / LC duplex 12x slot 12/24 port

Optický rozvaděč 19" 4U- 144/288 port SC simplex (E2000) / LC duplex 12x slot 12/24 port Vysokohustotní optický rozvaděč uřčený pro montáž do 19" velikost 4U Vybavený 12x vertikálním panelem ve slotu s kazetou na 24 svárů, prostor pro stočení vlákn

 

5 480.00 Kč  bez DPH

 

6 630.80 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIN BOX - Zásuvka 4*SC Simplex, plastová

Zásuvka universální na omítku nebo na DIN lištu 4x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 4x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu Výklopná kazetka s hřebeny pro ochranu sváru rozměr: 80 x 29 x 8

 

117.00 Kč  bez DPH

 

141.57 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická kazeta pro 24 svárů, transp. víčko,2x výklopné držáky na 12svárů OPTRONICS

Optická kazeta OPTRONICS disponuje unikátním systémem pro vedení vláken v její vnitřní i vnější části. Kazeta umožňuje snadné stohování, přičemž stohované kazety je možno vyklápět díky přídavným plastovým pantům. Balení obsahuje: - dva hřebínky,

 

119.00 Kč  bez DPH

 

143.99 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, LC-LC, 5m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM2 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

190.00 Kč  bez DPH

 

229.90 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zásuvka optická 4x SC

Zásuvka optická na omítku pro až 4x SC (LC duplex) včetně výklopné zazety a 4x ochr. sváru. Rozměr 150x110x33mm

 

156.00 Kč  bez DPH

 

188.76 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
19", 2U, výsuvná optická vana pro 48 SC simplex, LC Duplex, E2000, černá

19", 2U, výsuvná optická vana pro 48 SC simplex, LC Duplex, E2000, černá Pevná konstrukce - síla materíálu 1,5mm Vypalovaný černý matný krupičkový lak Úchyty na tahové prvky 2ks Dva záměnné kabelové vstupy pro 2x přímý vstup a 1x úhlový 2x prů

 

685.00 Kč  bez DPH

 

828.85 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Stripovací nástroj na optické kabely H-Tools

Stripovací nástroj na optické kabely originál H-Tools 900um, 250um, 2-3mm

 

515.00 Kč  bez DPH

 

623.15 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 09/125, SC-LC, 10m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

240.00 Kč  bez DPH

 

290.40 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický box s krytím IP65 8x SC

Optický box pro 8x SC(LC duplex) s krytím IP65 včetně kazety, ochran sváru, uchycení kabelu vč. tahového prvku, 3x průchodka, možnost zaplombování. Rozměr 160x200x45mm

 

439.00 Kč  bez DPH

 

531.19 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 62,5/125, SC-ST, 5m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM1 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

226.00 Kč  bez DPH

 

273.46 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC SM 09/125 1m, sada 12 kusů v různých barvách

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

468.00 Kč  bez DPH

 

566.28 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC SM 09/125 2m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

42.00 Kč  bez DPH

 

50.82 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail ST SM 09/125 1 m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

42.00 Kč  bez DPH

 

50.82 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail ST SM 09/125 2m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

44.00 Kč  bez DPH

 

53.24 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail LC MM 50/125 1m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

54.00 Kč  bez DPH

 

65.34 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail LC MM 50/125 2m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

56.00 Kč  bez DPH

 

67.76 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC MM 50/125 1m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

39.00 Kč  bez DPH

 

47.19 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC MM 50/125 2m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

42.00 Kč  bez DPH

 

50.82 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail LC SM 09/125 2m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

44.00 Kč  bez DPH

 

53.24 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC/APC SM 09/125 1m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

45.00 Kč  bez DPH

 

54.45 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC/APC SM 09/125 2m

Vložný útlum: 60dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

49.00 Kč  bez DPH

 

59.29 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail LC MM 50/125 OM3 1m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

49.00 Kč  bez DPH

 

59.29 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC MM 50/125 OM3 1m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

42.00 Kč  bez DPH

 

50.82 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail LC MM 62,5/125 1m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

45.00 Kč  bez DPH

 

54.45 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

303

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.