Optika

 



 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optika

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

308

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
LEXI-Net Coupling SC/APC, SM duplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

32.00 Kč  bez DPH

 

38.72 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC, SM duplex

Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC.

 

32.00 Kč  bez DPH

 

38.72 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail LC MM 50/125 2m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

56.00 Kč  bez DPH

 

67.76 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC MM 50/125 2m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

42.00 Kč  bez DPH

 

50.82 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail ST MM 50/125 1m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

39.00 Kč  bez DPH

 

47.19 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail LC MM 62,5/125 1m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

45.00 Kč  bez DPH

 

54.45 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail LC MM 62,5/125 2m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

49.00 Kč  bez DPH

 

59.29 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC MM 62,5/125 1m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

41.00 Kč  bez DPH

 

49.61 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC MM 62,5/125 2m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

45.00 Kč  bez DPH

 

54.45 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail ST MM 62,5/125 1m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

41.00 Kč  bez DPH

 

49.61 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail ST MM 62,5/125 2m

Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC

 

45.00 Kč  bez DPH

 

54.45 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zásuvka 3M optická SC neosazená

3M 8686 FTTH zásuvka je skvělým produktem pro budování sítí typu FTTH. Umožňuje ukončit až 4 vlákna na konektorech typu SC. Zásuvku lze osadit az čtyřmi adaptéry SC, E2000 nebo LC duplex. Zásuvku lze přišroubovat na omítku, kabelový prostup je možný buď

 

135.00 Kč  bez DPH

 

163.35 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, SC-ST, 10m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM2 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

255.00 Kč  bez DPH

 

308.55 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický box nástěnný vnitřní pro 8 SC simplex (LC duplex, E2000)

Optický box nástěnný vnitřní pro 8 SC simplex (LC duplex, E2000) Vybavený, kazeta, ochrany svárů, izolační páska, upevňovací šrouby/hmoždinky rozměr: 265x155x56mm

 

362.00 Kč  bez DPH

 

438.02 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický box nástěnný vnitřní kovový pro 8 SC simplex (LC duplex, E2000)

Optický box nástěnný vnitční pro 8 SC simplex (LC duplex, E2000) Vybavený, kazeta, ochrany svárů, stahovací pásky rozměr: 265x155x48mm

 

280.00 Kč  bez DPH

 

338.80 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, LC-LC, 10m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM2 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

240.00 Kč  bez DPH

 

290.40 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Kabel optický J/A-DQ(ZN)H WBF, 4vl. 50/125, OM4, LSOH.AE02,CLT,KDP (156m doprodej)

 

23.00 Kč  bez DPH

 

27.83 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, LC-LC OM3, 3m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

183.00 Kč  bez DPH

 

221.43 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, SC-ST, 5m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM2 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

240.00 Kč  bez DPH

 

290.40 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Čistící vzduch ve spreji 600ml

Čistící vzduch ve spreji 400ml

 

99.00 Kč  bez DPH

 

119.79 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail LC MM 50/125 OM4 2m

Pigtail OM4 LC, provedení LSZH easy strip 900um délka 2M

 

59.00 Kč  bez DPH

 

71.39 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling LC OM4, MM duplex

Optická spojka OM4 LC duplexní určená na spojování optickách vláken ( pigtail - patchkabel, patch kabel-patchkabel ) s konektory typu LC určeno do optických van, zásuvek nebo rozvaděčů a podobně

 

39.00 Kč  bez DPH

 

47.19 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 50/125, LC-LC, 15m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM2 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

299.00 Kč  bez DPH

 

361.79 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Patch kabel 50/125, SC-LC OM3, 3m duplex

Patch cordy jsou v provedeni OM3 , LSZH 2mm Obecné parametry Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pak na štítku uvedené konkr

 

183.00 Kč  bez DPH

 

221.43 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

308

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.