Optika

 



 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optika

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

305

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Ochrana sváru smrštitelná 40mm (drát 1mm)

Ochrana sváru smrštitelná 40mm (drát 1mm)

 

3.00 Kč  bez DPH

 

3.63 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYBW-24FSM 2x12 vl. optický kabel BLOWN OS2 9/125 G.657A1 HDPE Fca

LEXI-Net GYBW-24FSM 2x12 vl. optický kabel BLOWN OS2 9/125 G.657A1 HDPE Fca Vlákno - Fujikura ACE (G657A1) Optický kabel MLT k zafukování Průměr kabelu 5,5mm Více informací v přiloženém datasheetu

 

19.80 Kč  bez DPH

 

23.96 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYBW-48FSM 4x12 vl. optický kabel BLOWN OS2 9/125 G.657A1 HDPE Fca

LEXI-Net GYBW-48FSM 4x12 vl. optický kabel BLOWN OS2 9/125 G.657A1 HDPE Fca Vlákno - Fujikura ACE (G657A1) Optický kabel MLT na zafukování Průměr kabelu 5,5mm Více informací v přiloženém datasheetu

 

29.00 Kč  bez DPH

 

35.09 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Spojovací box pro použití ochrany sváru - smrštitelné / Fibrlok

Spojovací box pro použití ochrany sváru - smrštitelné / Fibrlok Plastový ochraný box pro spojení optických vláken, je možné použít Fibrlok 2529 nebo smrštitelnou ochranu sváru rozměr: V x Š x D 14 x18x85mm obsab balení: - 1ks box - 4ks sta

 

39.80 Kč  bez DPH

 

48.16 Kč  s DPH

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Patch kabel 09/125, LC-LC, 2m simplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

82.00 Kč  bez DPH

 

99.22 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 8 vl. opt. kabel universální OS2 9/125 G.652D FRLSZH Eca

Universální indoor/outdoor gelový optický kabel FRLSZH (Eca) - 8 vláken SM 9/125 OS2 G.652D - gelová trubička - skleněná příze - pevný silný plášť FRLSZH (1,5mm) průměr kabelu 5,8mm +-0,2 Velkou předností tohoto kabelu je velká pevno

 

13.00 Kč  bez DPH

 

15.73 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net GYFXTH - 12 vl. opt. kabel universální OM2 50/125 FRLSZH Eca

Universální indoor/outdoor gelový optický kabel FRLSZH (Eca) - 12 vláken MM 50/125 OM2 - gelová trubička - skleněná příze - pevný silný plášť FRLSZH (1,5mm) průměr kabelu 5,8mm +-0,2 Velkou předností tohoto kabelu je velká pevnost dík

 

22.00 Kč  bez DPH

 

26.62 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Patch kabel 09/125, LC-LC, 5m simplex

Patch cordy jsou v provedeni OS2, LSZH 2mm, s vlaknem G657A1, Běžné obecné parametry: Vložný útlum: 45dB Teplota při zapojení: -20oC až +75oC Teplota při skladování: -40oC až +75oC Na každém patch kabelu jsou pa

 

90.00 Kč  bez DPH

 

108.90 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Rozvaděč FTTH patrový pro Riser kabely 12 vláken

Rozvaděč FTTH patrový pro Riser kabely 12 vláken Přechodový bod mezi Vertikální kabeláží (stoupačkou )a horizontálním kabelem vedeným v patře ke koncovému bodu. Kabelový vstup a výstup pro vertikální RISER kabel Gumová průchodka s 12x otvorem proo

 

399.00 Kč  bez DPH

 

482.79 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Rozvaděč FTTH patrový pro Riser kabely 24 vláken

Rozvaděč FTTH patrový pro Riser kabely 24 vláken Přechodový bod mezi Vertikální kabeláží (stoupačkou )a horizontálním kabelem vedeným v patře ke koncovému bodu. Kabelový vstup a výstup pro vertikální RISER kabel Gumová průchodka s 24x otvorem pro

 

438.00 Kč  bez DPH

 

529.98 Kč  s DPH

 Výprodej 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net Pigtail SC/APC SM 09/125 3mm LSZH 30M G657B3

LEXI-Net Pigtail SC/APC SM 09/125 3mm LSZH 30M G657B3 Speciální Pigtail pro vertikální rozvod SC/APC délka 30m průměr: 3mm plášť LSZH vlákno G657B3

 

249.00 Kč  bez DPH

 

301.29 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Lexi Net Patch cable 09/125, SC(APC)-SC(PC), 2m simplex (3mm)

 

62.00 Kč  bez DPH

 

75.02 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Lexi-Net Patch kabel 09/125, SC(APC)-SC(PC), 3m simplex (3mm)

 

64.00 Kč  bez DPH

 

77.44 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIN BOX 2*SC Simplex, plastový

DIN zásuvka 2x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 2x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60,5x18,5x85mm (+- velikost jističe) Použití spojek bez přírub! Datasheet v záložce "sou

 

98.00 Kč  bez DPH

 

118.58 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
DIN BOX 4*SC Simplex, plastový

DIN zásuvka 4x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 4x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60,5x31,5x98,5mm Použití spojek bez přírub! Datasheet v záložce "souvisejísí dokumenty"

 

115.00 Kč  bez DPH

 

139.15 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
DIN BOX - Zásuvka 4*SC Simplex, plastová

Zásuvka universální na omítku nebo na DIN lištu 4x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 4x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu Výklopná kazetka s hřebeny pro ochranu sváru rozměr: 80 x 29 x 8

 

119.00 Kč  bez DPH

 

143.99 Kč  s DPH

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC, SM simplex bez příruby

LEXI-Net spojka optická SC/PC SM bez příruby

 

14.00 Kč  bez DPH

 

16.94 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling SC, MM simplex, bez příruby

LEXI-Net spojka optická SC/PC MM OM2 bez příruby

 

14.00 Kč  bez DPH

 

16.94 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling LC, SM duplex, bez příruby

LEXI-Net spojka optická duplexní LC/PC SM bez příruby

 

28.00 Kč  bez DPH

 

33.88 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling LC, MM duplex, bez příruby

LEXI-Net spojka optická duplexní LC/PC MM OM2 bez příruby

 

30.00 Kč  bez DPH

 

36.30 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LEXI-Net Coupling LC/APC, SM duplex, bez příruby

LEXI-Net spojka optická duplexní LC/APC SM bez příruby

 

28.00 Kč  bez DPH

 

33.88 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka E2000 simplex, SM 9/125, zelená (APC), bez příruby

LEXI-Net spojka optická E2000/APC SM bez příruby

 

126.00 Kč  bez DPH

 

152.46 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Kabel SF/UTP CAT5 YELLOW FLEX PUR AWG26/7 RAL 1021 Leoni Kerpen

Kabel SF/UTP CAT5 YELLOW FLEX PUR AWG26/7 RAL 1021 Leoni Kerpen Flexibilní PUR kabel 5e dvojité stínění SF/UTP Kabel vhodný tam kde je požadavek na flexibilní uložení a pohyb kabelu. Datasheet v záložce "související dokumenty"

 

49.00 Kč  bez DPH

 

59.29 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Nástěnný optický box odbočný 4xSC/LCD/E2000

Nástěnný optický box odbočný 4xSC/LCD/E2000 plastový 2x kabelový vstup (možno na průchozí kabel) s fixací na tahové prvky držák na 6ks ochran svárů 4x otvor pro osazení spojek SC simplex (LC duplex, E2000) se záslepkou výbava: -ochrany svárů 6ks

 

229.00 Kč  bez DPH

 

277.09 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

305

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • SK1 - Sklad 1,
    SK2 - Sklad 2,
    EXT - Externí sklad eShop
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
Zobrazit klasickou verzi

Provozuje Telexion s.r.o.

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.lexi-ledzarovky.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.